Suniokotas Anykščių parke stovintis tipis

Anykščių naujų vėjų bendruomenės pirmininkė Irma Laurinavičiūtė apgailestauja, kad ne visiems anykštėnams patinka naujai kuriamos viešos erdvės. Vandalai supjaustė Anykščių parke pastatytą tipį.

Naujų vėjų bendruomenės žmonės jau anksčiau pastebėdavo, kad tipyje jauni anykštėnai ne visai gražiai elgiasi. „Jei anksčiau būdavo tik lengvas vandalizmas, tai dabar jau peraugo į rimtesnį – šiandien radome supjaustytą tipį, beje, supjaustytas prie pat įėjimo“, – sakė I. Laurinavičiūtė.

Bendruomenės žmonės kreipėsi į policiją. Kadangi parkas filmuojamas kameromis, didelė tikimybė, kad vandalai bus išaiškinti.

Linas BITVINSKAS  

7 Komentarai

 1. anykštėnas

  Turto savininkas turi pasirūpinti ir turto apsauga.
  Dabar bendruomenė turės stimulą naujam projektui rengti dėl paramos viešųjų erdvių ir objektų apsaugos pagerinimo.

 2. Kas tą jaunimą augino?tévai nekontroliuoja ką veikia jų vaikai ,Vienuolio mok pakrùmés pilnos rùkančiu,,mokytojai neprikontroliuos ar žino téveliai kur leidžia vaikai pinigus?paleidžiant ir tuo baigiasi,be garbés ir pagarbos,

  • Anykštėnei

   Jūs kai buvot jauna , tikriausiai buvot su angeliuko sparniukais ir jokių zbitkų nekrėsdavot ??? Tikras gėrio įsikūnijimas . Kaip man bjauru klausyti tokių moralisčių ,super auklėtojų pamokslų . Ir dar kas svarbiausia ir dažniausiai pasitaiko , tokios šventuolės savo vaikų neturėję. O apie jų auklėjimą išmano viską…

 3. Jaunimas neturi užsiėmimo, jiems įdomaus, nes visokių tipių statytojams visiškai nerūpi kas iš tikro sudomintų jaunąją kartą.

  • ‘visokių tipių statytojai’ suinteresuoti jaunimo veikla užsiimti ar kas? Tarp kitko, begalė jaunosios kartos atstovų domisi ‘visokiais tipiais’ ir panašiomis įdėjomis, tarp jų ir aš, tačiau tokio jaunimo, kuriem tokie objektai tik pagėrimo, parūkymo ir saulėgražų lukštenimo vieta nesudomins turbūt niekas, nes jie visur atsineš savo kultūrą ir savo įpročius tik spardyt, niokot ir daužyt. Gal jiems ir neįdomūs ‘visokie tipiai’ bet tai nereikia kad reikia juos niokoti, nes yra kam jie įdomūs. Už vaiko elgėsį ir kultūrą tai jau tėveliai turi pilnai prisiimti atsakomybę ir neieškoti atpirkimo ožkyčių ir oželių, kad mano vaikui nėra kas daugiau veikt.

 4. Br.Urbanavicius

  Jaunimui truksta veiklos.Todel ir prisigalvoja visokiu veju.

  • Jiems veiklos netrūksta. Norintys jos randa per akis, tik aišku ne tokios o kur kas pozityvesnės ir tegiamesnės.
   Visa bėda ir yra, su tokiu jaunimėliu, kad čia jų veikla ir yra.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.