Sumušė mokyklos teritorijoje

Policija praneša, kad mokyklos teritorijoje buvo sumuštas jaunuolis.

Lapkričio 4-ąją, apie 14.45 val., Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos teritorijoje, viešoje vietoje, 1999 metais gimęs neblaivus (nustatytas 1,76 prom. girtumas) vyras sumušė jaunuolį (g. 2002 m.).

Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

10 komentarų

 1. Kas dabar prisiims atsakomybę, kad nepilnametis jaunuolis nukentėjo mokyklos teritorijoje?
  Tokių chuliganiškų išpuolių mūsų mieste, o ypatingai prie mokyklų ar kitų vietų, kur susiburia jaunimas ir kiti visuomenės nariai neturėtų būti, jeigu visos valdžios institucijos ir viešosios tvarkos užtikrinimą vykdančios policijos pajėgos dirbtų ir veiktų atsakingai, neleisdamos neblaiviems ir įtartiniems asmenims nebaudžiamiems šlaistytis ir kelti grėsmę visuomenei.

 2. Po policijos reformos tokiuose nykstančiuose miesteliokuose neliko nepilnamečių inspektorių, apylinkės inspektorių, kriminalinės policijos. Liko tik reaguojantys į įvykius.

  • tai savivaldybė ir rajono valdžioje esantys politikai turi organizuoti savo rajono biudžeto sąskaita viešosios tvarkos palaikymo ir užtikrinimo paslaugas. Ar ne taip mieli politikai, mūsų gyvenimo sąlygų reguliuotojai!?
   tam galite samdyti privačias saugos tarnybas ar pasitelkti savanorius, šaulius ar NATO pajėgas realiam darbui, o ne tik viešinimuisi ir renginiams su ginkluote ir vėjyje plevėsuojančiomis vėliavomis biudžeto lėšas leisti, kai tokia padėtis aplinkoje, kai nežinai kas tave vidury baltos dienos prie mokyklos ar pakeliui į namus užpuls, apiplėš, išprievartaus, pasipriešinusį sumuš, silpnesnį pagrobs.
   Kur visos tos tarnybos, kurios “gina“ vaikų teises? Labai skaudu, kai visi aplinkui abejingi ir dažnai visas problemas perkelia silpnesniam, nukentėjusiam tik dėl to kad, nesugadinti savo reklamuojamo įvaizdžio kaip pas mus #gera gyventi“# , nėra patyčių, agresijos ir t.t.

 3. Baranausko mokykloje ne pirmas insidentas , bet kažkodėl mokykla nereaguoja arba nutyli

 4. tegu kas nors tikrina egles prie katilines.vadinasi tadien man nepasirode kad buvo vartojama degtine,jaunu asmenu…

 5. mokykla neatsako už tai, kas ateina nuo Norfos ar iš kitos pusės ir „po eglėmis“, esančiomis už kelių šimtų metrų, kažką veikia.
  Onute, neskleisk susigalvotų paskalų, kad neva „mokykloje kažkoks insidentas“. Prisiimk atsakomybę už žodžius. Mokyklos stadionu „trumpina“ kelią ne vienas anykštėnas ir galbūt ne visada blaivus.

  • jeigu mokyklos bendruomenė mato, kad yra problemų dėl teritorijos viešos tvarkos užtikrinimo, gali kreiptis į steigėją dėl pagalbos tai viešajai tvarkai palaikyti. Ar tokie pasvarstymai ir klausimai keliami mokyklos Tarybos pasitarimuose?
   Problema tame, kad incidentą su smurto apraiška policija traktuoja kaip viešos tvarkos pažeidimą, o ar tai mokyklos administracijai neatrodo keista?

 6. Mokslo saknys karcios,begrauziant sakni galima ir i galva gaut.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.