Sumušė išėjusį iš “Kadagynės“

Sekmadienį po pietų prie Anykščių Šaltupio gatvės 12 namo esančioje vaikų žaidimų aikštelėje pagalbos laukė sumuštas vyras.

Pasak nukentėjusio, jį išėjusį iš maitinimo įstaigos „Kadagynė“, kuri veikia prie miesto turgaus, užpuolė ir sumušė du maždaug 20 metų juodai apsirengę vyrai. „Tėvai, atiduok alų“, – taip pasakojo pusamžis vyriškis užpuolimo motyvus. Pasak jo, atsisakęs vykdyti užpuolikų reikalavimų, jis sulaukė smūgių krušos. Vyras dar bandė gintis ašarinėmis dujomis. Pasak jo, vieną iš užpuolikų jis sugebėjo apipurkšti, tačiau tai nepadėjo. Po išpuolio jam buvo prakirsta kakta, užtino viena akis. Pagal tai, kad įdubęs vienas skruostikaulis, galima buvo spėti, kad sužalojimai gali būti gana rimti, nors vyras laikėsi stoiškai ir tik šluostėsi kruviną veidą. Beje, greitoji medicinos pagalba neatvyko, nors buvo kviesta, o nuo užpuolimo vietos iki medikų yra vos puskilometris. Greičiau į įvykio vietą atvyko policija, kuri išsivežė nukentėjusįjį į „Kadagynę“, matyt, ieškoti jį užpuolusių asmenų.
Šiandien nuo pat ryto iš „Kadagynės“ pirmyn ir atgal marširavo gerokai išgėrusių vyrų kompanijos, kurios garsiai rėkavo ir trikdė einančius į turgų anykštėnus.
NYKŠČIAI

10 Komentarai

 1. o puiku,jau parduoda chrizantemas…

 2. Keista matyt vasario men. tiek geliu , gal is kokiu siltuju krastu atveze , gaila kad nebuvau turguje , kita sekmadieni tikriausiai jau geliu prekeiviu nebus ,gal cia ispardavimas koks ?

 3. Bum bum tararai

  Auros Anykščiuose vyrioką užpuolė taip, kad net chrizantemos vasaryje pražydo… Pasakoje tai pamotei žibutės.

 4. Sena ideta veliniu nuotrauka ,neturit šios dienos ?

 5. ka cia kliedit, jau senai jos zydi. islyskit viena syki is savo urvu.

 6. Nelabai suprantu ką bendro turi straipsnis ir foto?

 7. varysiu i turgu geliu pirkti turbut dabar pygios

 8. tai cia tie du lohai broliai siauteja matyt vel

 9. Nesusipratėliams autorius duoda mintį, kad bet kada buduliai taip užsiraus, kad jų namuose pražys tokios gėlės ir skambės muzika, bet tie nematys ir negirdės

 10. …niekas neturi teisės mušti, smurtauti, kokios būsenos žmogu bebūtų… Tie kurie taip darė dar didesni degradai už išgėrusį žmogų

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.