Sumušti visų laikų rekordai

Šią vasarą už dalį individualaus namo Anykščiuose prašoma ne mažiau nei 50 000 Eur, o išskirtiniai objektai kainuoja nuo 200 000 iki 500 000 Eur. Tuo tarpu kaimyniniuose rajonuose, tokiuose kaip Kupiškyje, NT merdi, nedaug darbo turi ten ir architektai.
Anykštėnai, kaip įmanydami, savo parduodamus objektus bando pateikti, jog jie yra mieste arba visai šalia jo. Sodybos rajone, skirtingai nei prieš dešimtmetį, nelabai bedomina.
Bene įdomiausias faktas, jog Anykščiuose savo paslaugas siūlo nemažiau nei septyni architektai, kurių kainos – lygiai tokios pat kaip Vilniuje. Namo projektas atsieis nei daugiau, nei mažiau – apie 20 Eur už vieną kvadratinį metrą. Be pusantro tūkstančio – pas juos geriau net neiti.
Tuo tarpu kaimyniniame Kupiškio rajone dirba vos vienas šios srities profesionalas.
„Mano darbas šiuo metu – nedidelės rekonstrukcijos arba žemės ūkiui skirti statiniai. Kupiškio rajone nelabai kas bestato“, – teigė vietinis architektas, kurio paslaugomis dažniausiai šiuo metu naudojasi panevėžiečiai.
Šiuo metu parduodamų namų mieste pasirinkimas nėra didelis. Be to, daugelyje skelbimų pateikiama užslaptinta informacija – rašoma, jog objektas yra mieste, tačiau iš tiesų dažnai nuo jo yra net už kelių kilometrų. Bet tenka konstatuoti, kad pardavėjų išmonė duoda rezultatų – būtent šią vasarą kauniečiai, vilniečiai ir emigrantai nupirko net keletą namų, kurie jau buvo pardavinėjami daugiau nei penkerius metus.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.