Suktukai dar neužkariavo Anykščių?

Daugelyje pasaulio kraštų pavasario TOP žaisliuku vaikams tapo Fidget Spinner suktukas. Tai simetriškas žaisliukas įsukamas tarp pirštų. Beje, suktukų manija apėmė ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius.
Pasirodo jis užkariavo vaikus be jokios papildomos reklamos, o Kinijos kompanijoje darbuotojų rankomis surinkinėjamas žaislas tapo žaibiškai populiariu informaciją apie jį perduodant iš lūpų į lūpas.
Pagrindinė suktuko užduotis yra sumažinti stresą, padėti sutelkti dėmesį, atsipalaiduoti, atsikratyti tokių žalingų įpročių kaip nagų, tušinuko kramtymas ir t.t. Suktukas yra kompaktiškas ir puikiai tinka nešiotis kasdien į mokyklą, darbą ar studijas.
Dar prieš savaitę šalies žiniasklaidoje pasirodė jų įsigijimo kainų skirtumai. Lyginant įvairias šalis, Lietuvoje suktukų kainos siekė per 5 eurus, kai tuo tarpu Didžiojoje Britanijoje kainavo dvigubai mažiau.
Šiuo metu kinų kompanija savo žaislų gamybą sumažino, kone, 10 kartų, nes paklausa išsikvėpė, o štai žaisliuko paklausa mūsų krašte tik auga. Jo kaina pasaulyje kas savaitę krinta, o Lietuvos parduotuvėse šiandien jis kainuoja apie 4 eurus.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.