Sukčiams pakliuvo tris kartus

Utenos aps. VPK gavo unikalų pranešimą,kuriame teigiama, kad ieškodama pagalbos nuo vienų apgavikų, susidūrė su kitais ir patyrė  4476 eurų turtinę žalą.

2021 sausio 15 dieną į Utenos aps. VPK Visagino PK kreipėsi moteris (g. 1965 m.), kuri pranešė, kad elektroninėje erdvėje, kurioje užsiima „kriptovaliutų“ veikla, iš jos apgaulės būdu išviliojo 3561 eurą.

 Norėdama atgauti minėtą pinigų sumą, jį kreipėsi į advokatų kontorą internetiniame tinklapyje, tariamas advokatas apgaulės būdu, išviliojo iš moters 915 eurų.

Tai pat norėdama atgauti minėtą pinigų sumą kreipėsi į dar vieną įmonę, kuri apgaulės būdu išviliojo 311 eurų. Padaryta 4476 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

4 komentarai

  1. Kaip reik pakliūti sukčiams net trys kartus?Nejaugi niekaip nepasimoko?

  2. sodinti moteri ir policija musupinigu neeikvos ir nusikalteliai pabadaus

  3. Senjorė Ona

    Ir gerai, kad tris kartus tą kvailą bobelę apgavo. Kai yra tokių kvailų žmonių, tai bus ir apgavikų. Pati kalta, kad susigundė kriptovaliuta ir norėjo pralobti. O kodėl advokatų ieškoti per internetą, ar nepakanka jų kontorų, biurų, kur dirba sąžiningi žmonės. Turi žmonės prikaupę kojinėse pinigų, tai ir švaisto sukčiams. Neužjaučiu tokių ir juokiuosi iš kvailumo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.