Sujudo Šaltupio gatvės gyventojai

Vakar į Anykščių rajono savivaldybę sugužėję žmonės sužinojo, jog per balandžio mėnesį turės atlaisvinti valstybinę žemę, kurią naudojo kaip savo. Vyksta dar vienos miesto arterijos atnaujinimo darbai.
Kelios dešimtys anykštėnų prie vadovų kabinetų labiausiai nerimavo dėl to, jog negautų baudų. Susirinkusiuosius ramino tiek meras Kęstutis Tubis, tiek administracijos darbuotojai.
Direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas teigia, jog pasišnekėjus su gyventojais sutarta, kad iš valdiškos žemės jie atsitrauks, o mainais už tai gaus naują gatvę su moderniais šaligatviais ir dviračio taku.
„Pradėjus žymėjimo darbus, paaiškėjo, kad dalis valstybinės žemės per eilę metų gyventojų buvo pradėta naudoti savom reikmėm – apsodinta įvairia augmenija, gyvatvorėmis. Jie suprato mūsų poziciją, jog negalime daryti kažkokių susiaurinimų ar praplatinimų. Keliose vietose teks atlaisvinti teritoriją, o už tai turės sutvarkytą, visai kitaip atrodančią aplinką. Tai jei krūmelį teks išsikasti ar kokią tują pašalinti – nelabai didelė čia problema. Jokių konfrontacijų dėl to nekilo, nes žmonės buvo gavę įspėjimus ir tiesiog taip sureagavo“, – kalbėjo R. Blazarėnas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.