Sugrįžo iš viešnagės Laplandijoje

Praėjusį pirmadienį devyni Aulelių vaikų globos namų vaikai, lydimi socialinės pedagogės Ingos Lackuvienės ir psichologės Elonos Berniūnienės, specialiu užsakomuoju reisu kartu su kitų Lietuvos globos namų vaikais išskrido į Rovaniemi miestą, aplankyti Kalėdų Senelio. Ši išvyka buvo pirmas kartas kai vaikai skrido lėktuvu, turėjo galimybę pamatyti kitą šalį, bendrauti su žiniasklaidos atstovais ir LR prezidente, bei susitikti su Kalėdų Seneliu.

Kelionės metu vaikai turėjo galimybę aplankyti Forest Manor parką, pasivažinėti haskių ir šiaurės elnių kinkiniais, pasivaišinti šilta žolelių arbata su sausainiais, pasiklausyti parko darbuotojų pasakojimų. Po pramogų lauke visi 4 autobusai su palydovėmis elfėmis vyko į susitikimą-pietus su LR prezidente D. Grybauskaite ir Kalėdų Seneliu. Po susitikimo vaikai turėjo galimybę pasivaikščioti po kalėdinį miestelį, nusipirkti suvenyrų ir lauktuvių. Skrydis atgal buvo įdomus, žaismingas ir linksmas bei pilnas gerų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių.

Artėjant gražiausioms metų šventėms Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“, pagrindinis šalies portalas „DELFI“ ir lietuviška įmonė „NORFA“ suvienijo jėgas bei susitelkė į socialinę atskirtį mažinti siekiančią iniciatyvą „Misija Laplandija“.

Akcijos organizatorių ir Aulelių vaikų globos namų informacija

2 komentarai

  1. Nu taip faina turejo buti jiems smagu kad vyksta tokie dalykai kad vaikai kazka gali pamatyti daugiau

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.