Sudrebino kaip reikiant

Dauguma anykštėnų iš pat ryto dalinasi nuomonėmis ir komentarais apie mero Kęstučio Tubio komandos pasitraukimą. Tuo tarpu Tarybos nariai kol kas šiuo klausimu kalba santūriai arba iš viso nekalba, nes nieko dar nėra girdėję.
Luko Pakelčio vadovaujamas Liberalų sąjūdis po tokio administracijos vadovų ir abiejų patarėjų sprendimo dar vakar nutarė, jog palieka valdančiuosius ir dirbs opozicijoje.
Vilius Juodelis
Pirmą kartą apie tai girdžiu. Tai Anykščiuose? O dėl kokių priežasčių? Nežinau apie tai nieko, negaliu komentuoti. Esu pritrenktas kažkaip tai. Aš tai suprasčiau kaip spaudimą merui ir tiek.
Rita Kripaitienė
Komentuoti nieko, tikriausiai, negaliu, nes, tą norint daryti, reikia aiškiai žinoti situaciją. Tikiuosi, kad Tarybos nariams bus aiškiai nušviesta padėtis, juk mes nesame tie žmonės, kurie žino vidinius administracijos dalykus. O dėl to, kas nutiko, tai vienareikšmiškai – blogai. Pradėti darbai, ir staiga viskas turi iširti. Jeigu keisis koalicijos sudėtis, tai ir mes turėsime svarstymų ir pamąstymų.
Raimundas Razmislavičius
Nėra gerai kažkas pas juos. Be abejo, kai kas buvo žinoma ir anksčiau. Net ir Antikorupcijos komisija yra porą laiškų parašiusi administracijai dėl jų tam tikrų ne visiškai tinkamo pareigų atlikimo. Tačiau per visą tą laiką tai, tikrai, nedaug. Mano nuomone, kaip ir kiekvienoje įstaigoje pasitaikė darbų, kurie buvo padaryti skaidriai arba ne visai, laiku arba ne laiku. Ir žinant mero principingumą, tikėtina, jog komanda per daug skausmingai sureagavo į pastabas. Ne vienas tarnybinis patikrinimas administracijoje buvo atliktas, ne vienas valstybės tarnautojas pasitraukė… Matyt, tas reiklumas ir nepatiko. Nežinau, kuo tai baigsis. Meras yra tiesiogiai išrinktas, todėl negali būti įtakojamas politinių jėgų. Jis spręs, kas bus toliau. 6-ių liberalų pasitraukimas nereiškia, kad viskas žlunga. Postai gali būti pasiūlyti ir kitų partijų atstovams.
Alfrydas Savickas
Esu išvykęs ir nieko nežinau. Tačiau konfliktas jau brendo anksčiau. Kiek teko girdėti, viskas prasidėjo po Seimo rinkimų, kai meras palaikė „valstietę“, o liberalai konservatorių. Tai ir susikirto. Bet, jei jau taip nutiko, meras turėtų mus, kaip koalicijos partnerius, kviestis ir šnekėtis.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.