Sudomino renginiai bibliotekoje

Pranešama, jog Seimo narys Antanas Baura rytoj ir poryt lankysis Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje.

Rytoj minėtoje įstaigoje parlamentaras ketina pasirodyti 14-tą valandą ir pasveikinti darbuotojus su jubiliejiniu veiklos aštuoniasdešimtmečiu.

Šeštadienį, 16-tą valandą, A. Baura dalyvaus bibliotekoje įvyksiančiose poeto Antano Baranausko literatūrinės 2017 m. premijos įteikimo iškilmėse.

Šiais metais premija paskirta Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Knygotyros ir dokumentotyros instituto lektorei, daktarei Ingai Liepaitei bei A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus direktoriui Antanui Verbickui už knygą „Antano Baranausko asmeninė biblioteka“.

9 Komentarai

 1. Laukiam laukiam mes sveteliu laukiam.

 2. Ponas,Baura,kada pradėsime gyventi geriau?

 3. grazinsi svogerio pavogta pensija

 4. kas kaip moka, taip ir p–a …….

 5. Pons Baura, kodėl į laiškus atsakymo negaunu ? Kiba sekretorikių keletos neturi ? Antanai, yra didelės problemos su Vikonių asfaltu, kodėl niekas jų nesprendžia ? Panašu, kad reikės pereiti į naują lygį, pradėsiu vaizdinę medžiagą kaupti, susuksiu straipsniuką, pametėsim Delfiams ir kt, gal reikės registruotus laiškus pradėt siuntinėt ? 2017 metai baigiasi, bet kažkaip kelias tik prastyn ir prastyn, o ponas seniūnas atsiunčia savo pavaduotoją, kuris sugeba tik pasakyti…. taip taip, ta pati, legendinė frazė – Neturim pinigų 😀

 6. Frakcijos sekretorė yra neįgali. Ji fotkina. Pakviesk. Nufotkins. Tuo pačiu ir dar ką nors nufotkins.

 7. Na ir kas?...

  Na ir kas,kad jis dalyvaus?Niekas nuo to nepasikeis,Anykščiai nesuklestės …

 8. Pagal Matelį

  Ir dar norėčiau kreiptis asmeniškai į ministrą pirmininką: premjere, jeigu kartais koks nors ponas paprašys Jūsų valstybės iždo projekte atskira eilute įrašyti išlaidas gražioms moterims, ateikite pas mus, į opoziciją, ir mes Jums padėsime apginti valstybės, o ne atskiro asmens, interesus.

 9. Kaip Ponas Baura gali būti bibliotekokoje, kai agitavo pries jos statybą. Ir Krumliauską pajunge savo naudai. Bauros žodžiais bibliotekos statyba uždengs bažnyčią, nugriaus Vienuolio paminklą ir t.t. Mažoka sąžinės turi…..

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.