Sudėtinga kainodara nuvilia

Įpusėjus turizmo sezonui, Anykščių rajono svečiai pastebi teigiamus pokyčius, lyginant su tuo, kas buvo pernai, aptarnavimo srityje.  Pasigendama tik daugiau vandens pramogų.
Dvi naktis ir tris dienas mūsų krašte praleidusi vilniečių šeima pasakojo, jog šiemet beveik viskas yra labai gerai – jokių pernykščių nesusipratimų dėl maitinimo ar nakvynės. Kone visuose lankytinuose objektuose pabuvojusieji išskyrė maloniai nustebinusius muziejininkus ir vasaros rogučių trasą.
„Nors kainos kai kur ir nemažos, bet viskas aišku – nenori neini. Truputį apmaudu, jog siaurukas vyksta tik į užsakomuosius reisus, kad Šventojoje nieko nevyksta, tačiau  gal kitais metais jau ir čia įvyks permainų. Kas labiausiai suerzino, tai apsilankymas labirinte. Įėjimas – 7 Eur, o po to už kiekvieną pasižaidimą dar papildomai. Suskaičiavome, jog dviejų vaikų linksmybėms ir 50 eurų mažai. Tokios kainos tikrai ne mums“, – kalbėjo viešnia iš sostinės.

Pagrindiniu traukos objektu išliko Lajų takas, tačiau pernai metų rugpjūčio mėnesį buvusių rekordinių srautų jau pakartoti nebepavyksta. Kol kas dar nepasistūmėta ir mieste – be kelių "spyruoklių", padorios vaikų žaidimų aikštelės taip ir neatsirado.

Beje, jeigu lygiuojamės į vakarietiškus lankomus turistinius miestelius, tai vietinės produkcijos prekybvietę miesto centre reiks "subudavot", nes turistų poreikiai –  ar Italijoje, ar Turkijoje – išlieka vienodi.

{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.