Sudaryta nauja valdančioji koalicija

Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis šiandien pranešė, jog į Tarybos daugumą įeis visi išrinktieji, išskyrus 5-is liberalus ir 4-is socialdemokratus bei tvarkietį.
Daugumoje iš viso 15 narių. Mero Kęstučio Tubio teigimu, liberalas Audrius Bitinas taip pat pažadėjo remti naująją valdžią anykštėnams ypatingai svarbiais klausimais. Tačiau jo parašo ant koalicinės sutarties nėra.
„Esame įsipareigoję tam tikra prasme prieš rinkėjus, ir tiesiog reikia tuos ketverius metus atidirbti. Laukia neatidėliojami darbai ir Europos sąjungos struktūrinių fondų projektai. Kai kuriuos jau reikia pateikti su techninėmis specifikacijomis ir panašiai. Džiaugiamės, kad užteko politinės nuovokos visiems tęsti darbus anykštėnų labui“, – kalbėjo Anykščių konservatorių, kurie iš naujo suteikė K. Tubiui mandatą formuoti komandą, vadovas Sigutis Obelevičius.
Sprendimu suformuoti būtent tokią valdančiąją daugumą džiaugėsi ir „valstietis“ Antanas Baura.
„Nuo dabar trys Valstiečių ir žalųjų sąjungos Tarybos nariai priklauso valdančiajai daugumai. Tai teisingas žingsnis. Būtų klaida, jei atsisakytume, kai Seime mūsų partija turi tokią įtaką. Dėl to tik išlošime. Džiaugiamės, kad sprendimas būtent toks“, – kalbėjo A. Baura.
K. Tubis artimiausiu metu turėtų paskelbti, kas taps administracijos vadovu, jo pavaduotoju ir patarėjais. Pagal šiandien paskelbtą informacija į šiuos postus nepretenduoja nei A. Baura, nei R. Sargūnas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.