Subyrėjo valdančioji koalicija

Anykščių rajono tarybos posėdyje paaiškėjo, kad, kaip ir buvo planuota, į opoziciją iš valdančiosios koalicijos, kurią sudaro „valstiečiai“, konservatoriai, A. Liogės sąrašas ir darbiečiai, pasitraukė viena iš partijų.

Tarybos posėdis prasidėjo „valstiečių“ pareiškimų, kurį perskaitė tarybos narys Raimondas Balsys. Jame teigiama, kad „valstiečiai“ nenori dirbti su asmenimis, kurių veiklą tiria Specialiųjų tyrimų tarnyba. Šį pareiškimą pasirašė pats R. Balsys,  tarybos nariai Nijolė Barkauskienė ir Algirdas Ananka.  Pareiškimas kelia įdomių minčių, nes meras K.Tubis nušalintas nuo pareigų ir šiaip ar taip nedirba… „Valstiečiai“ pareiškė pereinantys į opoziciją. Žinoma, beveik ketverius metus buvus valdančiųjų gretose, mėnesį iki rinkimų galima ir opozicijoje pakentėti.
Toks „Valstiečių“ žingsnis buvo lengvai išskaitomas, nes penktadienį, kaip pats sakė, iš darbo „bandė“ išeiti valstiečių deleguotas mero patarėjas Dominykas Tutkus.
Praeitoje kadencijoje „valstiečiai“ taip pat buvo valdančioje koalicijoje su konservatoriais ir socialdemokratais.
Linas BITVINSKAS

23 Komentarai

 1. Kaip netikėta, kaip nuostabu

  • Baurai, Balsiui ir kitiems valstiečiams

   Iš tiesų, beveik ketverius metus buvus valdančiųjų gretose, mėnesį iki rinkimų galima ir opozicijoje pakentėti. Teisingai pastebėjo Linas Bitvinskas. O prakišinėti į merus Vaiginą, susimovusį ligoninėje, kurio veiklą tiria auditas ir spectarnybos valstiečiams gėda akių nebado? O kuo jūs, ponai “baurakarbauskininkai” su visokiomis “gretutėmis” geresni? Švaresni gal? Smirdite , dar ir kaip smirdite.

 2. Argi Balsio vardas Linas? Jis RAIMONDAS.

  • STRAIPSNIS Lino TEISINGAS, o RAIMONDELIO sprendimas dingti is valdzios. Teisingai ir valstieciams, juk pavasario sejai reikia ruostis, tai geriausiai ismano

 3. Neobjektyvu

  Žurnaliste, išmokite tarybos narių vardus ir pavardes.

 4. Baurai, Balsiui ir kitiems valstiečiams

  Kaip čia jums taip mužikiškai gaunasi,a? Su vienais, kuriuos tiria spec.tarnybos jūs dirbti kartu negalite, o kitą, kurio veiklą taip pat tiria spectarnybos ( Vaiginas) jūs keliate į merus. Veidmainiaujate ar šiaip smirdite politinės veidmainystės srutomis? A?

 5. Vargšeliai

  Tubį paleido, tai komentarus rašo.

 6. Kiekvienam iš burnos smirda krauju.

 7. Kame reikalas?

  Vaiginą Tubis įdavė į savo “draugų” tarnybas. Jos nieko nerado, nėra jokio kaltinimo. O va Tubį sulaikė ir nušalino. Vagie kepurė dega?

 8. Per Klausučių ūlytėlę

  Per Klausučių ūlytėlę
  Čiū drū dralialia
  Baura tempia Vaiginėlį
  Vai ku kū, oi lylia

  Eiki tu Daly į merus
  Čiū drū dralialia
  Būsi liokajum Terbauskio
  Vai ku kū, oi lylia

  Susimovei ligoninėj
  Čiū drū dralialia
  Tinki sužlugdyt rajoną
  Vai ku kū, oi lylia

  Negailės Terbauskis eurų
  Čiū drū dralialia
  Kad pagadint Tubiui nervus
  Vai ku kū, oi lylia

  Neisi pėsčias į bažnyčią
  Čiū drū dralialia
  Pakinkysma tau telyčią
  Vai ku kū, oi ly lia.

  Va tokie tau bus rinkimai
  Čiū drū dra lia lia
  Jau dabar net juokas ima
  Vai ku kū, oi lylia

 9. Nuoširdžiai Jūsų

  Įdomu kiek Tubiniai sumokėjo Bitvinskui už piarą? Lygina Vaiginą ir Tubį. Laisvą gerbiamą žmogų ir kyšininką. Diktatorių, vienvaldį mužiką su intelektualiu daktaru? Kuris sulaikytas? Kam įtarimai duoti? Atsakykite sau į klausimus gerbiamieji ir neduokite ir neimkite pakišų.

  • premjero patarėja

   Tubis irgi nesitikėjo būti sulaikytas. O kai baigs tyrimą teisėsauga dėl daktaro, kaži ar nereikės žaliaskūriams lieti krokodilo ašarų?

   • Apie Tubio pomėgius imtinie savintis seniai visas miestas ir rajonas žino. Apie Vaigino panašius pomėgius neteko girdėti.

  • Nu “Nuoširdžiai Jūsų” ir duodi, jeigu jau Vaigino kišenė neatkišta ligoniui ir jį vaizduoji, kaip šventąjį, tada aš galiu būti popiežiumi. Nuoširdžiai prajuokinai. Rado mat šventąjį, dorą ir nekyšininką.

  • nuosirdziai musu vaiginas nekysininkas … tada as anglijos karalius

 10. Ei kalusučių utelėle. Susimovei būdamas meru? Nušalino? Sugriuvo dauguma? Bendražygiams gręsia bedarbystė? Vai kū kū vai liūlia.

 11. begaziurkes is skestancio laivelio,ateis ir vel perbegs

 12. o Tubio pakaliku žmonos ,gal ir vyrai dar laukia stebuklo? Maukit dabar iš Šilumos ir iš kitur.

 13. įdomu tai kad kai dirbo Vaiginas ligoninėje tai nereikėjo ir tiek etatų o ir postais nebuvo prekiaujama. Kur pinigai ten ir gerb. o gal jau buvusio mero nagai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.