Su meile jums, Svėdasai!

Saulėtą ir nuostabiai šiltą penktadienio popietę susirinko visas būrys svėdasiškių apsodinti miestelio gėlynų. Augalais pasirūpino seniūnija, išleidusi tam daugiau kaip 200 eurų.

Išklausiusios seniūno parsivežtas apželdintojų rekomendacijas ir prisidėjusios savo kūryba ir sumanumu, tarsi skruzdėlytės pasklido po miestelį moterys, nešinos gėlių vazonėliais, laistytuvais, kastuvais, kauptukais. Seniūnas Saulius Rasalas ir seniūnijos ūkvedys Petras Šukys tik spėjo prie gėlynų vandenį vežti ir tuščius vazonėlius rinkti.

Grįždama po darbo prie visos klegančios kompanijos prisijungė miškininkė Daina Trumpickienė, laiku ir vietoje, taktiškai ir su meile davė moterims kelis vertingus patarimus, išsakė  pastebėjimus. Jos įgudusi akis, žinios ir nuoširdus noras daryti, kad būtų gražu, tuoj pat buvo įvertinti, o patarimais noriai pasinaudota.

Šiandien meilingų Svėdasų moterų rankų dėka gėlių sodinukai palaimingai sutūpė į jiems paskirtas vietas, kad savo žiedais džiugintų mūsų visų akis, ramintų sielas, teiktų džiaugsmą ir grožį. Toliau laukia gėlynų „girdymo“ etapas, kol žolynai prigis. Labai kviečiame visus norinčius ir galinčius palaistyti augaliukus, tegul tai tampa malonumą teikiančia vakaro atrakcija.

Nuoširdžiai ačiū visoms suėjime-talkoje dalyvavusioms moterims, tai Jūs esate tikrieji miestelio žiedai!

Ačiū seniūnui ir seniūnijos darbuotojams už entuziazmą ir nuoširdų darbą.

Smagu buvo kartu padirbėti, kad žydėtų Svėdasai!

Virginija Valikonytė

13 komentarų

 1. Argi jau dėl kiekvienos pareigos atlikimo pradėsime melstis ir dėkoti tiek tarnautojams tiek darbuotojams. Gal užtekts gražaus ačiū visuomenės atstovams, prsidėjusiems prie seniūnijos kasmetinio, eilinio darbo.

  • Irma Deguckiene

   Ten juk miestelio žmonės tai smagu, kad padėkojama, juk jie eina aukodami savo laiką. O kad seniūnijos darbuotojai kartu tai labai džiugu. Dar kartelį ačiū visiems, kurie ten buvo ♥️

  • Nemanau, kad straipsnio tikslas yra, kad kas nors imtų „melstis ir dėkoti“. Iš to kaip parašytas straipsnis atrodo, kad sodinti gėles buvo smagu, tai tuo smagumu ir pasidalinta. O tie dėkojimai gale man labiau suprantami kaip vieningumo ženklas. Galbūt tikrai visų skaičiusių akys labiau pastebės gėles, o gal net ir palaistyti kas užsimanys.

 2. Zosė iš Svėdasų

  Virginija, kodėl užleidai laimėtą seniūno vietą?

  • nepilk druskos unt žaizdos , randai įaugs. Tu geriau paklaus, kodėl be seniūno ir savivaldybės skirtų plencų, tokios mokytos ir apželdinimo kursus baigę per bendruomenės mokymus bei tokios iniciatyvios, o iki birželio pradžios kelių kvietkų negalėjo pasodinti dėl mylimų Svedasų?

  • uzskaitau sita

 3. Gėlytės susodintos labai gražiai. Bet, gal galėtų Gerb. Seniūnas pasiūsti pašalpinius paežeres apipjaut.. Ir smėliuko būtų gerai vaikams. Liūdna, kai žolė iki kelių…

  • Mieloji, pirma nereikėtų kurstyti diskriminacijos dėl socialinės žmonių padėties.
   Antra, matomai turite mintyje žemės sklypą prie Alaušo, kuris panaudos pagrindais yra Asociacijos “ Svėdadų bendruomenė“ naudojamas ir pamirštas nušienauti.
   Trečia – Gerb. Seniūnas gal tikrai privalėtų paraginti sklypo valdytojus nusišienauti ir sutvarkyti teritoriją, o jeigu nesitvarko, pagal suteiktas valdžios pareigūno teises surašyti administracinį protokolą juridinio asmens vadovui už apleistą sklypą.

 4. Mes čia turejome omeny beragio ežara,viena maudykla , kur tikrai reiketu smelio, apipjaut.

  • Ar tu žinai?

   Tamsta patikslinkite kuri vieta prie šio ežero pakrantės yra valstybinė žemė. Ar pagal Tamstą seniūnija privalo tvarkyti privačias valdas?

 5. Nenoriu nieko ižeisti, bet 5 m. pakrantės negali buti privati valda… Ir visi turi teisę maudytis.. Norėtume tik rankšluostuką pasitiesti ir pasimaudyt…

  • Moliakalnia Branius

   Ar iš Kraštų kaimo esi, kad rašai kraštietė? Tai imk dalgelų lietuviškų ir apsišienauk savo uodegai padėt tuos metrus. Koli nori, kad kiti dėl pačios malonumų dirbtų ir dar derintų su žemės savininku priėjimą ir ribas.
   Va sakau, ataik už buvusios australijos namo sklypas iki ežero priskirtas bendrumenės naudojimui ir pakrantė gera žala gal dar pernai nupjauta ir gelažiniai maskatuokliai stovi tiems kas nori pasibovyt. Neieško ti kur nieko nepadėjai pati.

 6. Va. Taip bendruomenė rėkavo,taip jiems to sklypo reikėjo,e tai nėr kam nušienauti? Nors ne visi gimė dirbti… mačiau kaip Virginija vadovavo per bendruomenės patalpų remontą…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.