Stogas baigtas dengti po to, kai problema susidomėjo „Šilelis“

Šeštadieniniame „Šilelio“ numeryje buvo išspausdinta publikacija apie tai, kad nebaigusi dengti Kavarsko kultūros namų stogo iš darbo vietos pabėgo darbų konkursą laimėjusi firma ir į Anykščių kultūros centro direktorės Dijanos Petrokaitės pavaduotojo  ūkio reikalams Edmundo Dyburio skambučius neatsiliepia.  Nebaigtas dengti stogas kavarskiečius linksmino keletą savaičių, nes buvo dienų, kai lietus „pylė, kaip iš kibiro“. Tad vieni miestelio gyventojai tikino, kad pastato viduje „upelis teka“, kiti aiškino, kad stogas padengtas plėvele, kuri vandens nepraleidžia.

Viešųjų pirkimų konkursą laimėjo Kauno UAB „Statybų tipas“. Pagal sutartį rangovas buvo  įsipareigojęs iki rugpjūčio 31 dienos pabaigti darbus. Nors jau rugsėjis įpusėjo,  tačiau praėjusios savaitės pradžioje Kavarsko kultūros namų stogas dar buvo „puse skustas, puse luptas“ – ketvirtis namo stogo  buvo neuždengtas beasbesčiu šiferiu.

„Šileliui“ praėjusios savaitės pradžioje pradėjus domėtis Kavarsko kultūros namų stogo bėdomis, savaitės pabaigoje stogas buvo uždengtas.  Apie tai, kad stogo dengimo darbai užbaigti, pirmadienį po pietų „Šileliui“ paskambino pro Kavarską važiavęs anykštėnas, kuris, kaip tikino, buvo perskaitęs laikraštyje išspausdintą publikaciją.  Kas dabar galėtų paneigti, kad žiniasklaida nesprendžia problemų?

Dalina RUPINSKIENĖ

7 komentarai

  1. Kas katinui uodegą pakels, jeigu ne jis pats 😀 😀 😀 … Gal žiniasklaida taip pat galėtų išspręsti ir parkavimo ypatumus Anykščiuose, kaip pvz. prie Vilniaus g. Norfos, nes policija nesusitvarko 😀

    • tamsta gal nežinote, kad už tvarką aikštelėje atskinga prekybos centro administracija. Čia policijai nepriklauso patruliuoti. Jeigu kas kvičia dėl eismo pažeidimo, tada ir atvyksta policija nustatyti pažeidėjų.

  2. Tai gal gali žiniasklaida gali daugiau parašyt Kavarsko problemų pavyzdžiui Kavarsko kapinės opesne problema nei tas stogas.

  3. Dar to straipsnio nebuvo, kai darbai vyko…

  4. Gera pradžia

    Tai dabar tvarkykit senosios ligoninės likimą. Atsibodo griuvėsiai🙈🤣🤣🤣

    • Vykdomojo komiteto laikraštis rašė pačio mero komentarą dėl šito objekto. Pasakyta “nesikišti“ ir kam čia dar neaišku?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.