Stipriosios partijos kelia nevietinius

Socialdemokratų, valstiečių ir tvarkiečių kandidatai artėjančiuose Seimo rinkimuose – visiškai anykštėnams nepažįstami asmenys. Beje, atėjūnams vos vieną kartą yra nusišypsojusi sėkmė, kai 1996 m. parlamentare Anykščių – Kupiškio rinkimų apygardoje tapo Rasa Juknevičienė.
Vilnietė socdemų kandidatė Auksė Kontrimienė yra gimusi Kupiškio rajone, tačiau dar vaikystėje išvyko. O rinkimų apygardai, pasislinkus į vakarus, kupiškėnų palaikymas neteko reikšmės. Šia prasme kiek pasisekė panevėžietei Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatei Gretai Kildišienei. Tačiau be anykštėnų pagalbos, tikriausiai, sėkmė sunkiai tikėtina – Panevėžio rajono rinkėjai sudaro tik trečdalį visų apygardos balsuotojų. Tvarkos ir teisingumo atstovės Daivos Urbonavičiūtės laukia dar didesnis darbas – moters niekas nesieja su Anykščių kraštu.  
Rinkėjų jau nebestebina tai, jog jie priversti balsuoti už nepažįstamas arba mažai pažįstamas asmenybes. Patys anykštėnai taip pat migruoja ir parlamentarais bando patapti kituose regionuose. Beje, įdomi detalė –  nė vienas Seimo narys Anykščiuose nebuvo perrinktas antrai kadencijai iš eilės. Ko gero sunkiai tikėtina, jog tai gali nutikti ir per šiuos rinkimus.
Dėl mandato varžysis ir dabartinis parlamentaras darbietis Ričardas Sargūnas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.