Stiprinkime sveikatą natūraliai

Vis daugiau žmonių ieško galimybių, kaip savo sveikatą sustiprinti gamtos padiktuotais receptais. Vienas tokių būdų – druskų kambarys.
Jau nuo seno druska laikoma natūralia gydomąja priemone ir dažnai vadinama „gamtos dovana žmogui“. Dar XVIII amžiaus pabaigoje pastebėta,jog žmonės, dirbantys druskos kasyklose, niekuomet neserga kvėpavimo takų ligomis ir turi ligoms atsparesnį imunitetą. Atsiradus pirmosioms gydykloms pradėta taikyti haloterapija -gydymas dirbtinai sukurtu druskų kasyklos mikroklimatu. Sveikatos specialistai iki šiol neabejoja šios procedūros efektyvumu. Pasak jų, druskų kambariai ne tik puiki gydymo, profilaktikos, bet ir relaksacijos priemonė.
Druskų kambaryje, žmogaus organizmas yra veikiamas druskos prisotintu oru. Jau prieš keletą tūkstančių metų buvo pastebėta, kad druskos kasyklų oras teigiamai veikia žmogų ir netgi gydo susirgimus. Druskų kambaryje – lubos, sienos ir grindys, padengtos storu druskos kristalų sluoksniu, kuriame palaikoma pastovi temperatūra, o į orą pro specialias angas purškiamas dispersiškas sausas druskos (natrio chlorido) aerozolis. Smulkios druskos dalelės plonu sluoksniu padengia odą bei patenka į kvėpavimo takus, taip juos dezinfekuodamos ir gydydamos. Šis natrio chlorido aerozolis pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, kuris per kvėpavimo takus patenka iki smulkių bronchų ir pagerina virpamojo epitelio funkciją. Þmogus ima lengviau atsikosėti, pradeda valytis bronchai, pasidaro lengviau kvėpuoti. Galima sakyti, jog haloterapija – tai tarsi eliksyras žmogaus plaučiams, profilaktika odai bei poilsis organizmui. Þinoma, tai nėra vaistas nuo visų ligų, tačiau esant tam tikroms ligoms teigiamą procedūrų poveikį jaučia visi.
Druskų kambarys tinka sergantiems lėtinėmis, alerginėmis kvėpavimo takų ligomis bei norintiems greičiau pasveikti. Smulkios druskos dalelytės patenka net į smulkiausius bronchus, veikdamos juos priešuždegimiškai – greičiau pasišalina ligą sukėlęs sekretas ir alergenai, palengvėja atsikosėjimas ir kvėpavimas, valosi plaučiai. Gydo nervų sistemos sutrikimus. Druskų kambarys organizmą veikia raminančiai ir padeda atsikratyti miego problemų, apetito stokos bei nervingumo. Padeda atstatyti ir palaikyti odos grožį bei sveikatą. Mažina alerginius bėrimus, gydo spuogus, padeda odai atsinaujinti ir saugo ją nuo senėjimo ir t.t.
Apsilankyti druskų kambaryje naudinga ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, todėl SPA VILNIUS Anykščiai laukia visų norinčių sustiprinti imunitetą arba greičiau pasveikti. O kad vaikučiams seansų metu būtų lengviau, gydymą stengiamasi paversti malonumu, todėl seansų metu, atsižvelgiant į mažųjų klientų poreikius – rodomi animaciniai filmai. Nepraleiskite progos apsilankyti druskų kambaryje – pagerinsite odos išvaizdą, atsikratysite įsisenėjusių ar besikartojančių kvėpavimo ligų ir jausitės ramesni ir kartu sveiksite kvėpuodami druskų prisotintu oru.
Užs. a-331
{mosloadposition trade}

Vienas komentaras

  1. Man atrodo, kad sveikata stiprinti galime nuolatos sportuodami ir aktyviai leisdami savo laisvalaikį, o ne atsigulę prie televizoriaus. Sporto salė puikus receptas, o jei kartais raumenukus perspaudžiam, puikus jų gydymas yra kokie masažai ar kineziterapija. Man visada padeda

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.