Statybininkų kainų skirtumas atima žadą

Anykščiuose nedidelius „pamatėlius“ galima išsilieti už 5000 Eur arba, kiek paieškojus, ir už 500 Eur.
Prie europietiškų įkainių vis aktyviau jungiasi vietos meistrai. Štai rajone gyvenantis ir užsienyje dažnai uždarbiaujantis elektrikas sako, jog nesivargina ir jo paslaugomis besidomintiems žmonėms iš karto sako tą pačią sumą kaip ankščiau, tik naująja valiuta.
“Tai kad jau ir sudėtinga tapo versti tuo eurus atgal į litus, derėtis ir panašiai. Kainas litais gerai žinojau, tai sakau jas. O daugeliui ir tinka. Tik vienas – kitas purkštauja, bet atsakau, kad paieškotų, kas padarys pigiau”, – apie pokyčius darbo rinkoje pasakojo įvairius darbus galintis dirbti meistras.
Tuo tarpu kai kurie, ieškantys darbininkų. viešai dalinasi įspūdžiais apie šokiruojančias derybas dėl kainų.
“Už 10 x 6 “pamatėlius” vieni čia besidarbuojantys užsiprašė 5000 eurų. Dar davė suprasti, jog man teks dirbti tiekėju ir vos ne pagalbiniu darbininku. Tai nelabai mandagiai išsiskyrėme. Paieškojus atsirado, kurie sutiko padirbėti lygiai už dešimt kartų mažesnius pinigus”, – kalbėjo šią vasarą statybas pradėjęs anykštėnas.    
Į „euroklubą“ patys pirmieji įstojo turgaus prekybininkai, neatsiliko ir grožio paslaugų teikėjai. Kiek pavėlavę prisijungė autoservisų šaltkalviai ir kiti kvalifikuoti meistrai. Šiuo metu panašiai bando elgtis ir beveik jokios profesijos neturintys asmenys.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.