Statybininkai nesiima Anykščių Tilto gatvės projekto

 

Anykščių rajono savivaldybės administracija patiria sunkumų bene nuo 2016 metų planuotą įgyvendinti Anykščių miesto Tilto gatvės pastatų atnaujinimo ir viešųjų erdvių sutvarkymo darbų projektą.

Vicemeras Dainius Žiogelis kalbėjo, kad neatsiranda statybininkų, kurie imtųsi šios užduoties. „Buvo skelbti jau 4 pirkimai. Į juos neatsišaukė nė viena įmonė. Statybos darbai taip pabrango, kad tai jau per maži pinigai. Jei anksčiau kai kam pasirodė, kad per brangu, o projektas buvo pristabdytas, tai dabar už tuos pinigus nebegalime projekto įgyvendinti. Jei būtų vykdomas anksčiau, projektas jau būtų įgyvendintas ir su esamais pinigais“, – apie šį projektą pasakojo D. Žiogelis.
Priminsiu, kad šio projekto metu, kompleksiškai atnaujinant apleistą Tilto g. teritoriją, Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro pastatą ir teritoriją (Muziejaus g. 1), Anykščių autobusų stoties žaliąsias zonas bus skatinama Anykščių miesto ir rajono gyventojų bendruomeninė veikla, prisidedama prie palankių sąlygų bendruomeniniam ir socialiniam verslui sukūrimo. Strategiškai patogioje miesto vietoje esanti apleista teritorija, nekuria naudos miestui, neprisideda prie gyventojų užimtumo didėjimo. Įgyvendinant projektą planuojama atnaujinti tvarkomoje teritorijoje esančius statinius. Projekto biudžetas siekia 1 774 839,96 Eur, iš jų Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansavimas sudaro – 1 441 408,00 Eur, valstybės biudžeto lėšos – 127 183,00 Eur ir 206 248,96 Eur Anykščių rajono savivaldybės biudžeto lėšos. Projektą numatyta įgyvendinti iki 2020 m. lapkričio pabaigos.
Linas BITVINSKAS

4 komentarai

  1. Tik pradėjo darbą o jau teisinasi, kad nieko negali.

  2. rimtus promachus gavo palikimo nuo vagių gaudytojo

  3. Dar tik pradėjo lįsti korupcija įtariamojo darbeliai… Bus ne tik ramunėlių. Gerai, kad STT užbėgti įvykiams už akių ir nelaukė kol visi suskubs sunešti savo pinigus į komiteto kasą.

  4. aurimas adamonis is elmininku paims projekta.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.