Statistikos departamento duomenimis Anykščių rajone 19 naujų susirgimo atvejų

Praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 2514 nauji COVID-19 ligos atvejai, dėl koronaviruso mirė 26 žmonių, praneša Statistikos departamentas. Nuo koronaviruso jau mirė 590 asmenų.  Dėl kitų priežasčių mirusių užsikrėtusių koronavirusu asmenų skaičius gruodžio 4 dienai 306. Sergančių koronavirusu asmenų skaičius šalyje – 40 926.

Statistikos departamentas praneša, kad Anykščių rajone serga 151 žmogus. Užfiksuota 19 naujų susirgimo atvejų. Per parą nemirė nė vienas žmogus. Susirgimų reitingo lentelėje Anykščių rajonas vėl pakeitė poziciją. Vakar buvęs aštuntoje vietoje, šiandien šoktelėjo viena pozicija į viršų ir dabar yra devintoje vietoje nuo galo.

Anykščių rajono savivaldybės tinklapyje skelbiami duomenys skiriasi nuo Statistikos departamento oficialiai skelbiamų duomenų.

Per praėjusią parą Anykščių rajone nustatyta 15 naujų COVID-19 atvejų. 10 atvejų susiję su protrūkiais: VšĮ Anykščių raj. savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) – 4 atvejai (1 darbuotojas, 3 šeimos nariai). UAB „Jara Jums“– 1 atvejis (susirgo šeimos narys). VĮ „Kelių priežiūra“ – 3 atvejai (2 darbuotojai, 1 šeimos narys). Sodra –  2 atvejai.

Bendras sergančiųjų koronaviruso infekcija skaičius – 152. Pasveiko 6 asmenys. Bendras pasveikusiųjų skaičius – 57.

NYKŠČIAI

7 komentarai

  1. Juokemes latviai zirgo galva bet jie tvarkosi simta kart geriau o kas pas mus asilu galvos

  2. Kiek serga, kiek slepia

  3. karantino sąlygos pakankamai griežtos, bet niekas nekontroliuoja kaip jų laikomasi. Tai įvardino ir prezidento sukurtos komisijos narys Vaidotas Zemlys-Balevičius. „Kaltę, deja, tenka prisiimti ir jiems, nes jų vadovaujamoms institucijoms nepavyko suvaldyti situacijos. Aš neabejoju, kad jos darė viską, ką galėjo, bet už rezultatą atsakingas vadovas. Tai, kad tikroji situacija išaiškėjo tik dabar, yra liūdniausia. Visuomenė žinodama, kad NVSC nesusitvarko, būtų galėjusi reaguoti kitaip. Dabar tai teoriniai pasvarstymai. Laukia liūdna metų pabaiga“, – nurodo ekspertas.
    Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/sveikatos-ekspertu-tarybos-narys-apie-covid-19-krizes-suvaldyma-laukia-liudna-metu-pabaiga-56-1418590

  4. Norėčiau atsakingų asmenų komentaro:
    ar nereikėtų rajono pareigūnams imtis priemonių ir taikyti asmeninės atsakomybės reikalimus ar administracines baudas valstybinių įstaigų darbuotojams ar tarnautojams, kurie nepaiso NVSC rekomendacijų, nesikreipia pas medicinos specialistus ir nepraneša apie sveikatos sutrikimus, turimą pakilusią temperatūra. Nešiodami virusą eina į darbą ir be jokios atsakomybės jausmo giriasi rajono vykdomojo informacijos platinimo organe, skleizdami dezinformaciją dėl viruso poveikio . Taip pat ir dėl atsakomybės visuomenės informavimo organams už propagandos viešinimą.

  5. Kol nebus sugrieztintas karantinas, tol taip ir bus. Baisi situacija.

  6. O jus šiandien matėt eglės įžiebimą 🤔. Vien tik vedėha kaukę nusismykua žemyn, Kalėdų senelis kalbėdamas mikrofoną pasikišo po skydeliu viskas būtų gerai bet tui mikrofono naudojos visi tiek vedėja, tiek svečiai, tiek Kalėdų senelis. Graži šventė, bet ar išties mums jos reikėjo tokiu metu???? Kol patys nepradėsim savęs saugot tol nieko nebus. Kiek dabar matau tai mums tik komendanto valanda gali įkrėsti proto.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.