Stasiukui ir Poviliukui nepasisekė ir Panevėžyje

Vyrams nepavyko įtikinti Apygardos teismo, jog Anykščiuose jiems už nušautą stirniną skirtos per griežtos bauda. Pasitelkę į pagalbą garsų advokatą, dabar jie rengiasi į Strasbūrą.
„Dar nežinau nieko. Į Panevėžį paskambini, nieko nesako, liepia kažkokį bylos numerį pasakyt. Rytoj turėčiau gauti nutartį paštu. O šiaip tai kaip didžiausius nusikaltėlius su žurnalistais gaudė. Auskaras buvo išvertas, o tai kas… Mašinoj nepagavo, o konfiskavo, tai siekėme ją atgauti ir baudos dydį kad sumažintų. Nieko joje nerado, o išvertė net du kartus, iškratė… Negaliu komentuot daugiau, nes nuosprendžio neturiu“, – kalbėjo vilties dėl švelnesnės bausmės dar nepraradęs medžiotojas.
Sužinojęs, kad Panevėžio apygardos teismas paliko galioti Anykščių apylinkės teismo sprendimą, Poviliukas net pritilo.
„Oi, kiek advokatui išleista… Skambinu jam. Skųsim iki Strasbūro. Sakė, jog tokia galimybė kaip ir yra pagal dabar galiojančią teismų praktiką. Tuo jau yra pasinaudoję Šiaulių ir Radviliškio medžiotojai. O taip – tai labai pikta. Mašinoj nieko nerado. Ir sekti mūsų su Stasiuku miesto teritorijoje neturėjo teisės. Kaip kokius žmogžudžius sulaikinėjo. Vienas tujose sėdėjo, kitas iš po jų iššoko“, – pasipiktinimo pareigūnais neslėpė su „Puntuko“ klubu iki šiol medžiodavęs anykštėnas.
Stasiukui palikta galioti administracine nuobauda – 579 Eur bauda su teisės medžioti atėmimu vieneriems metams. Poviliukui – 868 Eur bauda su teisės medžioti atėmimu vieneriems matams. Konfiskuotas šautuvas ir automobilis VW GOLF.  
Ši Panevėžio apygardos teismo nutartis – neskundžiama.
Beje, jau anksčiau vyrai buvo atlyginę ir gamtai padarytą 600 Eur žalą.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.