Sporto varžybos – atrakcija moksleiviams ir jų tėveliams

Spalio 17 dieną, ketvirtadienį, Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko mokytojų Nijolės Živatkauskienės ir Daivos Guobužienės įgyvendinamo projekto ,,Mažais žingsneliais sveikatos link…“ bendruomenės sporto ir sveikatingumo šventė 1-4 klasių moksleiviams ir jų tėveliams. Šis projektas finansuotas Anykščių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Susirinkusius šventės dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Dalia Kugienė.  Ši šventė mokyklos bendruomenei jau tapo tradicine – šiemet ji vyko devintą kartą.

Į sveikatingumo šventę  susirinko gerokai per šimtas dalyvių. Keturiose komandose varžėsi  net 53 mišrios poros, kuriose buvo vienas pradinukas, o antras dalyvis – mama arba tėtis.  Komandų atlikimo užduotis prižiūrėjo 7 b klasės mergaitės  Inesa, Luknė, Miglė, Gustė, Urtė, Radvilė, Monika ir Ugnė.

Kiek buvo azarto, džiaugsmo ir palaikymo šūksnių rungčių metu. Kiekviena komanda turėjo savo spalvą. Pirmiausia  vyko visuotinė mankšta, o po to komandos prisistatė skanduotėmis. Mėlynieji teigė, kad  „kur bus sportas, sveikata, ten labai stipri šeima“. Žalieji tikino, kad „mes sveika, mes žalia spalva, mes sportuojam su šeima“. „Mes sportuojam su šeima, tad visad „lygi“ sveikata“, – skandavo geltonųjų komandos nariai.  Raudonieji visiems antrino, kad „pasportavus su šeima, busim sveiki visada“. Po prisistatymo prasidėjo rimtų varžybų etapas.

Talkinant kūno kultūros mokytojams Rūtai Meliūnienei, Gintautui Jurelei ir Alvydui Bugeniui, varžybų dalyviai rungėsi pačiose įvairiausiose estafetėse.  Dalyviai ,,sodino bulves“, atliko greičio estafetę, lindo per tunelį, nešė „ledo“ lazdas, metė batą į kibirą. Smagi nuotaika, azartas, didelis džiaugsmas liejosi per kraštus.

Varžybos truko bene porą valandų. Ir koks buvo visų  džiaugsmas, kad jose nebuvo pralaimėjusių, nes laimėjo draugystė. Visi varžybose dalyvavę moksleiviai buvo apdovanoti medaliais, o tėveliai gavo padėkas.  O kokios buvo plačios vaikų šypsenos ir kaip blizgėjo jų akutės, kai mokyklos direktorė kabino jiems pirmuosius jų gyvenime medalius…

Dalina RUPINSKIENĖ

 

2 Komentarai

  1. Šeštadienis

    Valioooo 3a su pačia nerealiausia Mokytoja !!!

  2. Kitos dar geresnės, realios.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.