Sportiškiausia – Troškūnų seniūnija

Šeštadienį Anykščiuose vyko tradicinės rajono seniūnijų žaidynės, kuriose geriausią rezultatą užfiksavo Troškūnų  seniūnijos sportininkai, bendroje įskaitoje iškovoję pirmąją vietą.

Jono Biliūno gimnazijos stadione dalyvius sveikino rajono meras Sigutis Obelevičius, Seimo narys Sergėjus Jovaiša ir AKKSC direktorius Žilvinas Ovsiukas.     Sportininkai varžėsi tinklinio, svarsčių kilnojimo, šaškių, šachmatų, krepšinio 3×3, smiginio, futbolo ir stalo teniso rungtyse. Žaidynes vainikavo seniūnų trikovės varžybos – vadovams reikėjo ne tik pademonstruoti taiklumą, realizuojant krepšinio baudų metimus, stadione surasti vokus su klausimais apie Anykščius ir  kuo greičiau į juos atsakyti.
Viskas būtų buvę gerai, jei ne alinantis karštis, kuris išvargino krepšininkus, futbolininkus, o ypač  tinklinio žaidėjus, nes jie rungtyniauti pradėję pusė vienuolikos, santykius išsiaiškinti baigė  apie antrą valandą.  Ištvermingiausia buvo Kurklių komanda.   „Šalčiausia“ žaisti pasisekė šaškininkams, nes jie rungtyniavo „Nykščio namų“ konferencijų salėje, kurioje veikė kondicionierius.
Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog pirmoji vieta atiteko Troškūnų sportininkams, kurie nukarūnavo pastaraisiais sezonais dominavusius Anykščių savivaldybės atletus. Antri liko Kavarsko atstovai, trečioji vieta atiteko Anykščių sporto entuziastams. Ketvirtą vietą užėmė Skiemonių seniūnija, penktą-šeštą vietas pasidalino Traupio ir Kurklių seniūnijos, svėdasiškiams atiteko septintoji, Debeikių ir Viešintos seniūnijos pasidalino aštuntą-devintą vietas, dešimti liko Andrioniškio seniūnijos sportininkai.
Sportininkus ir šventės svečius plovu maitino Deividas Ramonas, kuris sakė, kad plovo paruošė 300 žmonių. Po žaidynių D. Ramonas patikino, kad nors ir buvo labai karšta, sportininkai suvalgė arti 100 kg šio patiekalo.  Tačiau ne vienas, pavalgęs karšto maisto prasitarė, kad geriau būtų buvę šaltibarščiai su bulvėmis „mundyruose“.
Dalina RUPINSKIENĖ

 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.