Spėjama, kad traktorius plėšė ta pati gauja

 

Praeitą savaitę didelių nuostolių tą pačią naktį patyrė Rokiškio ir Anykščių rajonų ūkininkai. Vagys iš traktorių išėmė navigacinę įrangą, kuri kainuoja brangiai.

 

Iš viso vagys apšvarino dviejuose rajonuose penkis traktorius, iš kurių išplėšė navigacijos įrangą.

Anykščių rajone nukentėjo Rakutėnų kaime, Troškūnų seniūnijoje, gyvenantis ūkininkas. Ketvirtadienio naktį vagys įsibrovė į kieme stovinčius 3 traktorius, iš kurių išnešė navigacinę ir kompiuterinę įrangą bei pasisavino įrankius. Patirtas nuostolis įvertintas beveik 20 tūkstančių eurų.
Tą pačią naktį apvogtas Rokiškio rajone, Kavoliškyje, gyvenantis ūkininkas. Vagys apšvarino du austriškus traktorius. Iš abiejų traktorių pavogti valdymo terminalai ir navigacijos antenos. Dar vienas valdymo terminalas išluptas iš kieme stovėjusio trąšų barstytuvo. Rokiškėno nuostoliai dar didesni – apie 30 tūkstančių eurų.
Policija aiškinasi, ar šios vagystės nėra tų pačių nusikaltėlių darbas. Nuo Kavoliškio iki Troškūnų – daugiau kaip 60 kilometrų. Atstumas nemažas, bet įveikiamas. Pasak ūkininkų, navigacijos išmontavimas daug laiko nereikalauja.
NYKŠČIAI

12 Komentarai

 1. rašoma, kad ”vagys apšvarino dviejuose rajonuose penkis traktorius”. Ar dabar ūkininkų traktoriai švarūs ir nebeterš kelių purvais su nešvariais ratais?

  • Šutink su šluota iš paskos ir nuvalysi

   • Ę ar žinai, kad už kelio dangos teršimą yra baudą nemaža, be sudarai kitiems eismo dalyviams nenumatytas kliūtis ir avaringą kelio dangą. Mūsų apylinkės seniūnas jaunas sugaudis jumis už udegų ir patys turėsit apsišvarint savo traktorius, prieš išvažiuodami iš lauko ant kelio. Ve, tuos nelegalus švarintojus tai gal uždarys karantinan.

 2. nakti pas mus policijos komisariatas nedirba ,tai kas juos nakti gaudis,dagyvenom

 3. Tokiems gaidziams pagavus reikia islupti organus kur tarp koju ir paleist daugiau gal nebenores vogti o dar geriau pakart ant medzio ir apipylus bendzinu padegt

  • Ar daug islupet ?Aš atsimenu baisius laikus o Jūs atsipalaidavot?Juk grįžo tauta.Zek gryčios kad su koķiu Dogde 8 litriu gryčios nenutrauktu .

 4. nera ko tokiu brangiu daiktu pirkt. Namai maziau kainuoja negu tos navigacijos, ka gal lauke bijo turciiai paklysti

 5. Nusikaltėliams dabar gyvenimas, jeigu Jurbarke nepilnametė vos liko gyva, bausmė tik juokinga, tai ko nevokti , nupirks prokurorą už pinigus jeigu pagaus, nes banditai ir vagis turi stogus, tai Rusijos kgbisto Landsbergio santvarka.

 6. ar atspejai ,kada tai bus isaiskinta

 7. Ko ce verke jie visi paskoliniai.o jai paskoliniai,tai privalomas kasko draudimas.gaus šaibu,ir ysides naujius.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.