Spalvingos mandalos – skiemoniečių duoklė Kovo 11-ajai

Kovo 11-oji – svarbi data kiekvienam lietuviui, nes prieš 32 metus Lietuvos žmonės apsisprendė gyventi ir kurti laisvoje valstybėje. Tai mus vienijanti ir telkianti šventė, kai trumpam pamiršę rūpesčius galime džiaugtis ir didžiuotis, kad esame laisva Tauta.

Skiemonių bendruomenės namuose vyko viktorina, skirta šiai brangiai datai paminėti. Sulaukėme svečių iš Mačionių. Šventės akcentu buvo pasirinktos trys kiekvienam lietuviui brangios spalvos: geltona, žalia, raudona. Viktorinos dalyviams teko gerokai pasukti galvą ir prisiminti sukauptas žinias apie Lietuvą.

Viktorinos nugalėtojai ir prizas atiteko trijų spalvų – Lietuvos vėliava. Geriausias saviraiškos būdas – tai mandalų spalvinimas tautiškomis spalvomis. Tai puiki priemonė, lavinanti kūrybiškumą ir vaizduotę. Vis dėlto kokios kūrybingos moterys! Kruopščiai nuspalvintos mandalos, o kokie nuostabūs buvo moterų įdomiai ir spalvingai paruošti patiekalai, pavadinti ,,Spalvotas valgiaraštis: geltona, žalia, raudona“, jie džiugino ne tik akis…

Mandalų paroda Skiemonių bibliotekoje bus eksponuojama visą kovo mėnesį. Ačiū šventės iniciatorėms Audronei ir Reginai už puikias idėjas, o dėkodami visiems dalyvavusiems už turiningai praleistą laiką linkėjome sveikatos ir taikos. Už šiltą, jaukią ir draugišką popietę dėkojame visoms dalyvėms skiemonietėms ir viešnioms iš Mačionių.

Skiemonių bibliotekos informacija

Nuotraukos Danguolės Gaidukevičienės

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.