Sonatai Veršelienei – auksinis nario ženklelis

Lapkričio 29 dieną Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai Metinės asamblėjos metu ne tik aptarė besibaigiančių metų rezultatus. Tradiciniame geriausių rezultatų pasiekusių įmonių ir verslo atstovų apdovanojimų vakare paskelbti 2019 metų Aukštaitijos geriausieji. Deja, anykštėnų įmonės apdovanojimų nepelnė.

Į paslaugų kompleksą „Šermutas“ susirinkusius verslo atstovus pasveikinęs Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas pasidžiaugė besibaigiančiais metais. „Džiaugiuosi, kad Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai kasmet auga ir stiprėja. Labiausiai džiugina tai, kad prie mūsų prisijungia vis daugiau narių. Šiais metais turėjome tikrai daug renginių, daug gražių akimirkų. Sveikinu visus 2019-ųjų metų geriausiuosius“, – sakė S. Gailiūnas. Autoriniu darbu „Verslo skrydis“ ir diplomais buvo įvertintos 6 įmonės, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos garbės ženklu „Darbo žvaigždė“- 13 asmenų.
Nors Anykščių verslas ir nebuvo šiemet įvertintas, anykštėnė VšĮ „Sveikatos oazė“ direktorė Sonata Veršelienė buvo išrinkta į tarybą, gavo auksinį tarybos nario ženkliuką ir padėkos raštą (Nuotrauka iš asmeninio albumo).
NYKŠČIAI

12 komentarų

 1. Sveikinimai. Mano nuomone, jai turėjo atitekti ir per „Verslo žiburius“ apdovanojimas…

  • Prie ko Pakeltis? Ar jis bent buvo nominuotas metų vadovo nominacijai? Kitas klausimas iš kur kas nors žino balsavimų rezultatus? VERSLO ŽIBURIAI 2019“ balsavimas
   Kviečiame balsuoti už kandidatus šioms nominacijoms:
   ✷ „Verslo lyderis“ – verslo įmonė arba fiziniai asmenys, sėkmingai plėtojantys verslą.
   ✷ „Versli šeima“ – verslo įmonė arba fiziniai asmenys, sėkmingai vystantys verslą, kuriame dirba daugiau nei vienas šeimos narys.
   ✷ „Metų vadovas“ – už sėkmingą ilgametį vadovavimą.
   ✷ „Kryptis – Anykščiai“. Nominacija skirta persikėlusiems į Anykščius ar iš emigracijos grįžusiems verslininkams.
   Balsuoti galima TIK VIENĄ KARTĄ.
   Balsuoti galima iki š. m. lapkričio 4 d. 9 val.
   Nugalėtojai bus apdovanoti lapkričio 15 d. 18 val. renginio „VERSLO ŽIBURIAI 2019“ metu, Anykščių kultūros centre.
   Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
   https://apklausa.lt/f/-verslo-ziburiai-2019-balsavimas-x8uhwf5/answers.html

 2. Kaip rusų laikais??

 3. Vytautas Janulis

  … kad kuo daugiau tokių Sonatų gyventų ir dirbtų oazėje.

 4. Negeras zmogus ta sonata. Lipa zmonėm per galvas. Su darbuotojais visiskai nesiskaito. Pletku prisiklauso ir davaii eikš ant kilimėlio!! Sveikatos oazė kolektyvas grynas gyvačių lizdas! Per ilgai užsisedėjo direktorės kedėje. Žmogus jai nulio vietoj. Dauk kantrybės,ištvermės ir sveikatos baseine dirbantiems..

  • gal darbe dirbti reikia ir matyti kas yra darbo aplinkoje , o ne laiką praleisti. Įvertinkit už ką pastabas gaunate ir palengvės 🙂 būsite dėkingi , kad bara ir pamoko, o jeigu nesuprantate, tai rinkitės kitą darbo vietą, kur jūsų buvimas nesusijęs su žmonių aptarnavimu.

 5. Jei nominacija yra „Metų vadovas“ – tai kodėl ne už geriausią vadovavimą metus laiko, o už sėkmingą ilgametį vadovavimą ji skiriama? 🙂 Turėtų būti „Daugiametis vadovas“. A ne? 🙂 Che che, vat ir prikibau! 🙂

 6. Baseino lankytojas

  Nuosirdus sveikinimai Sonatai💐.Pelnytai ivertinta uz profesionalu darba.

 7. Komentarui „Aš“. Labai stebina jūsų mintys. Pakankamai gerai pažystu Sveikatos oazės kolektyvą ir mano nuomonė visiškai priešinga jūsų išsakytai. Manau tai gan draugiškas kolektyvas suprantantis vieni kitus ir palaikantis direktorę. O tai jums asmeniškai,-vardą rašymas mažąja raide tik parodote savo nepasitenkinimą, ogal ir išsilavinimo stoką.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.