Sodininko pastebėjimas – dalis anykštėnų sėdi be darbo ir gyvena iš paskutinių lašinių

Anykštėnas Juozas Ratautas pradėjo sodininkavimo sezoną, bet nepalieka ir aktyvios pilietinės pozicijos. Savo socialinio tinklo paskyroje J. Ratautas dėsto, jog dabartinėje situacijoje reikia naudotis bet kokiomis priemonėmis, norint lipti iš duobės.

Ūkininkas Algis Bukauskas rajono taryboje sulaukė įspėjimo, jog ne tuo užsiima, kas leista. Girdi, Anykščiai pasirinko poilsį ir pramogas, o jis lašinius pardavinėja. Turistai jų nevalgo! Čia tiktų pacituoti publicistą Andrių Užkalnį: „ Stebint kai kuriuos valdžios sprendimus, norisi akis chloru nusiplauti…“.

Mano manymu, tinka bet koks verslas, išskyrus nelegalų ir tokį, kuris kenktų anykštėnams. Neprotinga būtų rinktis, kokiomis kopėčiomis lipti iš duobės. Džiaukis, kad padavė! Gal ne visi tarybos nariai žino, jog ketvirta- penkta dalis anykštėnų sėdi be darbo ir gyvena iš paskutinių lašinių? Ponui Bukauskui užkabinčiau medalį už tai, kad jis „sukasi“, duoda darbo 30-čiai žmonių ir turi idėjų prikelti pastatus, kurie, kaip ir ligoninės, virstų vaiduokliais… Juk niekas nenori, kad žmonės bėgtų neradę veiklos, teisybės ar pasibodėję valdžios kvailumu? Neliks kam pasidžiaugti nei Tilto įmantrybėmis, nei Dešiniuoju krantu, jei išrinktųjų darbuose truks logikos ir geros valios. Šakės čia nepadės…

Juozas Ratautas

17 komentarų

 1. Žmonės važiuoja ne grožybių žiūrėti, bet pirmiausia užsuka į A. Bukausko parduotuvę skanių skanutėlių gaminių. Vadinasi, žmogus kuo reikia užsiima. Ir , duok Dievuli , jam sveikatos. Ponui Juozui irgi.

 2. vietinis turistas

  Gal p. Juozas eis į talką kuoptis TVIC -e, tik nesimato iniciatyviųjų fone Alfrydo. Aprangos forma labai tinkama į Kalitos kalno tiubingo pramogų trasą.

 3. Juozai užsuk į savivaldybę….

 4. taigi vat, o kaip bus kai atvažiuos su didele šeimyna mielas Seimo narys gyventi Anykščiuose?

 5. paklausk buvusio mero, kodėl 2017 metais, išnuomodamas pagerintomis sąlygomis buvusį gaisrinės pastatą, įrašė tokias įdomias veiklas, kaip pagyvendinimą ir sveikatinimą, kurių nuomininkas net nesiruošia vykdyti jau tris metus, o pardavinėja šaltieną su kaulais šunims.

  • Pavalgęs, sotus žmogus visada jaučiais sveikiasnis, o suvalgęs skilndį ir užgėręs luetuviškos natūralios giris gali panorėt ir pogulio prieš grįždamas į namus. Tam turi būti numatytos kelios kušėtės ar platesni suolai patalpose, skirtose kliantų aptarnavimui. Viskas anykštėnų labui.

  • Tai labai praktiška – pats pavalgai ir šunį pašeri. Citata … pardavinėja šaltieną su kaulais šunims?

 6. Gražu kad ir senjoras Juozas ruošiasi dalyvauti Anykšių visuomenės sveikatos biuro organizuojamuose kalanetikos užsiėmimuose. Vadinasi įstaiga parinko teisingą programą už teisingą kainą.

 7. Bobutės žiniai Bukauskas jokių kiaulių neaugina, varo lenkišką, taip kad apie kokybę negali būti kalbos. Turistai pratrys nuo jo dešrų.

 8. Dėde, kurioje žemės ūkio akademijos katedroje agronomus taip išmokino rankų kovos technikos su šaltuoju valstiečio ginklu? Ar šituos kursus baigėte užusienyje ir išlavinote tokią laikyseną? Dabar tai tik istoriniuose filmuose arba bibliotekos archyviniuose propagandiniuose spaudos leidiniuose galima pamatyti.

 9. Studentei- Juozas R.

  Šakės mano rankose gal nuo 5 metukų… Užtai tokia raumeninga figūra- beveik kaip Putino 🙂 Ar patinka?

  • Lietuvos gerovės valstybės vyras turi būti aukštas ir gražus.
   Nepataikei derindamasis prie to mažo ūgio …
   Būk pats panašus į save 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.