Socialinio tinklo sekėjai susirūpino Anykščių problemomis

Anykštėnė Marijona Fergizienė į redakcijos elektroninį paštą atsiuntė laišką, kuriame dalinasi facebook socialinio tinklo lankytojų pasiūlymais, kaip spręsti problemas, „kankinančias“ anykštėnus.

Prasikaltau facebook sekėjams. Kai aš ką nors parašau, perskaito 1775 sekėjai.

Man ėmė skambinti, kad jie atidarę facebook puslapį pirmiausia pamato kaip Anykščiai nesugeba tvarkyti šiukšlių, gadina jiems nuotaiką. Perskaitę, kad aš kasdien spausdinsiu nuotraukas iš Elmos sode įrengto sąvartyno, susirūpino.

Kai kurie siūlo sprendimus:

 1. Respublikoje yra 60 savivaldybių. Prašyti visų savivaldybių, kad padovanotų atliekamus konteinerius Anykščių komunaliniam ūkiui, kad pastarasis galėtų juos pasiūlyti sodininkams.
 2. Sode esančius konteinerius nustumti į valstybinę žemę. Tokia žemė yra prie plento kelyje Anykščiai – Niūronys ir tegul tas sąvartynas gyvuoja 100 metų.
 3. Kad savo rašiniais apie Anykščius negadintumei mums 1775 nuotaikos, siūlau pasidomėti tokiu reikalu. Meras S. Obelevičius buvo išrinktas antrajame ture.  Kęstutis Tubis liko antras. Meras S. Obelevičius matydamas, kad jam nesiseka, nes jo neklauso net šiukšlių vežėjai, galėtų atsisakyti mero pareigų ir jas perleisti Kęstučiui Tubiui. Nereikėtų net rinkimų. Būtų pirmas atvejis respublikoje, bet manau, galimas.
 4. Mes, Respublikos gyventojai, perskaitę apie Anykščius, kurie nesusitvarko paprasčiausiuose dalykuose, nelabai galime kuom padėti. Geriau tais klausimais turėtų dirbti vietinė  žiniasklaida.

Pagarbiai M. Fergizienė

 

 

9 Komentarai

 1. Tamsta, gal pamiršote, kad Anykščiai pasitvirtino “lėto miesto” vystymo strategiją. Neskubėkite su tais šiukšlių konteineriais sodų bendrijoje. Gal tai bus turistų traukos objektas su muziejinėm vertybėm ir praeities kultūra parodančia kaip bendruomenė tvarkė savo buitį ir atliekas.

 2. Labai reikia sutvarkyti Mindaugo paminklo šalia esančią ispjautu ir isvartytu puseliu šaknų kalną, kuris užgožia visą tos jaukios vieteles grožį. Gal kas žino, kam tas kalnelis priklauso ,ir, atitinkamai , galėtų sumotyvuoti šeimininką susitvarkyti. Dabar pakeliui prie Palatavio piliakalnio vaizdas pribloškiantis blogąja prasme.

 3. Panašu, kad Marijonai visiškai susidvejino asmenybė. O gal skilo į tuos 1775 menamus sekėjus. Nes tie pasiūlyti 4 sprendimai tai grynai Marijonos braižas ir galima jos autorystė…

 4. kai kitiems kalbėt pavojinga, kalba Marijona. Palaikau.

 5. M.Fergizienė

  Meras S.0belevičius sugrąžino į darbą visus, kuriuos K.Tubis buvo atleidęs dėl netinkamo pareigų atlikimo. Vienas iš jų komunalinio ūkio direktorius K.Šapoka.Jo darbuotojai šiandien išvežė šiukšles iš slaptai įrengto sąvartyno Elmos SB., kad nereikėtų rūšiuoti..Dalį išvežė dalį paliko ant żemės, Tikras sąvartynas. Padaryti jam pastabą niekas negali, K.Šapoka eidamas į savivaldybę duris atidaro koja.

 6. maironis vilnonis

  močiutei atrodo, kad vienu postu ji turi 1775 userius reacho, yeah right. Paid postai tiek nepaima, čia influencerė iš nerenovuoto namo su elmos šiukšlėm sprogdina Fb, tuoj persimes ant instagram stories.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.