Socialdemokratai rinkimams lėšas rinko padidindami partijos nario mokestį

Paskelbus, kiek kuri partija surinko pinigų rinkimams, į „Nykščius“ kreipėsi Lietuvos socialdemokratų partijos Anykščių skyriaus  pirmininkas Dainius Žiogelis, kuris pakomentavo situaciją.

D. Žiogelis dėstė, jog Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) puslapyje nėra detalizuojama, iš kur ir kokie pinigai ateina. Šiame puslapyje nurodoma, kad socialdemokratų Anykščių skyrius  rinkimams turėjo 7915,61 euro. Visi pinigai atkeliavo iš partijos kasos, o ne iš biudžeto,  nes  prieš pat rinkimus socialdemokratams buvo panaikinta valstybės dotacija.
Pasak D. Žiogelio, tai, kad VRK puslapyje nurodoma, kad pinigai ateina iš partijos, dar nereiškia, kad Anykščių socialdemokratai neaukojo. „Kiek daugiau negu 3 000 eurų mums skyrė partija, bet ir tai buvo skolintos lėšos, o 4 500 eurų surinkome iš nario mokesčio, kurį padidinome dvigubai“,- sakė D. Žiogelis.
Be to, D. Žiogelis teigė, kad socialdemokratai per šiuos rinkimus parodė didelį solidarumą su partija. „Esame vienintelė partija, kuri per šiuos rinkimus rėmėsi tik nario mokesčiu“, – teigė D. Žiogelis.
Jau po kovo 3 dienos rinkimų Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), vykdydama Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo sprendimą, nutarė kreiptis į Finansų ministeriją, kad Lietuvos socialdemokratų partijai (LSDP) būtų kaip įmanoma greičiau išmokėti 104 tūkst. eurų – dalį neskirtos dotacijos. VRK pernai lapkritį LSDP pripažino pažeidus Politinių kampanijų finansavimo įstatymą, todėl nusprendė neskirti šiai partijai 504 tūkst. eurų dotacijos.
NYKŠČIAI

5 Komentarai

  1. Va, vyriškas atsakymas, pagarba Dainiui

  2. kodel turiu as moketi uz jus mokesciu moketojas ,juk as jokiai partiniu kastai nepriklausau

  3. pas mus nera jokiu socialdemokratu ,jie juk kairieji konservatoriai ,ju tikslas tik lovys o zmones dzin ,ta irode buves ju vadas butkevicius su visa savo partija o tiksliau sutve

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.