Skirs eilinę nuobaudą

Šiandien Taryba pritarė sprendimui, įgalioti Anykščių rajono administraciją dalyvauti VšĮ ,,Aukštaitijos siaurasis geležinkelis" visuotiniame dalininkų susirinkime, kuriame l. e. direktoriaus pareigas Vismanui Užalinskui bus skirtas papeikimas. Pastarasis nuobaudas sėkmingai skundžia, o naujasis vadovas Þydrūnas Kvedaras kol kas darbe nesirodo.
Be papeikimo skyrimo Vismantui Užalinskui bus pasiūlyta sudaryti sutartį, kuria remiantis jis turėtų atlyginti įstaigai padarytą žalą – 1451 Eur.
„Jau vieną papeikimą man skyrė. Jei yra už ką, tegu skiria. Tačiau tos nuobaudos bus apskųstos Ginčų komisijai. Pirmą nuobaudą nesupratau, už ką gavau, nesuprantu, už ką skirs ir dabar. Vis tiek Ginčų komisija, greičiausiai, jas panaikins. Bando spaudimą padaryti dėl to, kad apskundžiau konkurso rezultatus“, – sakė V. Užalinskas.
Jo teigimu, Þ. Kvedaras į darbą „Siauruke“ kol kas nevaikšto, nes dar netapo direktoriumi. V. Užalinskas laikosi nuomonės, jog beveik prieš tris mėnesius vykusiame konkurse, į VšĮ "Aukštaitijos siaurasis geležinkelis" direktoriaus pareigas, Þ. Kvedaras iš viso negalėjo dalyvauti, nes teatitiko kvalifikacinių reikalavimų.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.