Skiriasi Zuokai

 

Pranešama apie pokyčius žymaus politiko, kuris gana dažnas svečias Anykščiuose, buvusio Vilniaus mero Artūro Zuoko ir jo žmonos Agnės Zuokienės santuokoje. teigiama, kad jau oficialiai pradėtas Zuokų skyrybų procesas. Pasak žiniasklaidos, skyrybų iniciatorė yra A. Zuokienė.
Alfa.lt primena, kad gandus apie griūvančius poros santykius dar labiau paaštrino pats A. Zuokas, kalbėdamas LRT radijo laidoje „C’mon, Nemira“. Laidos vedėjai paklausus apie poros šeiminį gyvenimą apipynusias kalbas, politikas akivaizdžiai sutriko.
„Na, nenorėčiau į šį klausimą atsakyti, nors jo ir tikėjausi. Mes esame suaugę, savarankiški žmonės, gerbiantys vienas kito individualumą ir apie savo asmeninius dalykus nesiruošiame šnekėti viešumoje. Koks tas gyvenimas bus, toks“, – trumpai atšovė politikas
Dar birželio pradžioje A. Zuokienė savo feisbuko paskyroje pranešė, jog viena leidžiasi į piligriminę kelionę. Jau tuomet moters sekėjai pradėjo įtarinėti apie galimus pokyčius jos gyvenime, tačiau tuomet A. Zuokienė patikino tenorinti nusikratyti minčių.
„Išeinu link Santiago de Compastela. Kiti galimai keliaudami bando kažką rasti, o aš atvirkščiai – nusikratyti. Galimai tas kelias visai kitoks – papasakosiu, kai grįšiu“, – socialiniame tinkle rašė moteris.
A. ir A. Zuokų meilė įsiplieskė universitete, jiems studijuojant žurnalistiką. Aukso žiedus pora sumainė 1992-aisiais. A. Zuokas yra pasakojęs, jog bendrakursė Agnė jam krito į širdį vos ją pamačius.
Zuokai susilaukė trijų atžalų. Vyresnioji dukra dirba su finansais, investicine bankininkyste susijusį darbą. Sūnus Anglijoje baigė jūrų akademiją ir neseniai buvo paaukštintas iki antrojo kapitono padėjo, o jauniausia Zuokų dukra vis dar mokosi mokykloje – jai 15 metų.
A.Zuokas augo Anykščių krašte. Tėvams apsistojus Anykščių rajone, vaikystę praleido Vėjeliškių kaime. Pradinėse klasėse mokėsi Anykščiuose.

Alfa.lt .

 

6 komentarai

  1. O prie ko cia anykstenams tie zuokai?Geriau parasykit kas Anyksciuose skiriasi

  2. Tubis jau seniai išsiskyręs su pirmąja zmona. Po to išsiskyrė Donaldas. Kas dar ir žinomesnių?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.