Skiemonyse šalia Karčemos įžiebta Kalėdinė eglė

Artėja Šv. Kalėdos. Miestuose, miesteliuose žiebiasi spalvotomis girliandomis ir žaislais padabintos eglutės. Šiandien jų esama pačių įvairiausių – vienos suvirintos iš metalo gabalų, kitos iš plastmasės atliekų. Tuo labiau, buvo džiugu pamatyti Skiemonyse sušvitusią tikrą 29 metrų, ko gero, aukščiausią Lietuvoje Kalėdinę eglę. Prie Zenono Karalkevičiaus prikeltų naujam gyvenimui Valsčiaus ir Šaulių namų, pažiūrėti eglutės įžiebimo rinkosi ne tik skiemoniškiai, bet ir iš toliau atvykę svečiai.

Karčema buvo pilnut pilnutėlė. Grojo muzika. Daugelis susirinkusių atėjo su vaikais, kuriuos kalbino Kalėdų senelis. Šventės organizatorės Ingrida Tylaitė ir Kristina Šukytė mažiesiems paruošė staigmeną. Ant stalų buvo padėtas spalvotas glajus ir kiekvienas galėjo pats papuošti kalėdinį meduolį. Dėmesį patraukė būrelis jaunimo. Andrius ir Aurelija Gunkai vilniečiai, tačiau dažnai aplanko miestelyje gyvenančią močiutę.  Tad ir šį kartą atvyko su būriu draugų.

Įsižiebus eglutei, dangų nušvietė šventiniai fejerverkai ir netrūkus iš lauko visi sugrįžo į Karčemą. Sveikinimo žodį tarė rajono meras Sigutis Obelevičius. Meras pastebėjo, kad pasakymas „vienas lauke ne karys“ ne visada atitinka tikrovę, tai parodo vieno iniciatyvaus žmogaus, Z. Karalkevičiaus pastangomis atgaivintas miestelio gyvenimas.  Z. Karalkevičiui meras S. Obelevičius įteikė  padėką.  Linksmybės tęsėsi – grojo muzika, susirinkusieji šoko, dainavo, buvo šventiška ir pakili nuotaika.

Algimantas Gudelis

12 komentarų

 1. kaip šaunu,reiktų pasimokyti ir centro valdžiai,kad būtina bendrauti su žmonėmis ir jiems daryti šventes. Šaunuoliai skiemoniečiai, gausus burys lankosi,o ypač ačiū organizatoriams. Šventes reikia švęsti.

 2. Nuostabi šventė

 3. Didelis Ačiu Zenonui Karalkevičiui.. 💖

 4. Tai kad cia labiau koplicios reklama nei sventes

 5. Dėkui už nuostabią šventę, tik gaila, kad Karalkevičius ne seniūnas, su tokiu sugebėjimu organizuoti ir bendrauti su žmonėmis, Skiemonių seniūnija blizgėtų.

 6. nejuokinkit,jeigu Zenonas turi pinigu ir daro versla-tai nereiskia,kad jis gali būti seniunu.Seniuno pareigos jam netinka nei prie budo,nei prie veido.

  • apie tai ir šneku kai žmogus dirba, ir stengiasi, o ne tik laukia, kad iki pensijos kaip nors ištempti, tai ir darbai matosi. O jei mokamas atlyginimas vien už atėjimą į darbą, tai nieko keisto, kad žmogus gauna už savo aktyvią veiklą.

 7. Čia buvo uždaras vakarėlis, Zenono gimi ėms ,merui ir seniunijos darbuotojams. Likusius kelis staliukus pasirodo reikėjo
  užsisakyti iš anksto.Kam reikėjo taip reklamuoti renginį,jei šventė buvo tik saviems,nei vaikams kalėdų senio ir tas eglutės įžiebimas be ryšio.Gėda.

  • Pritariu viska geda padare

  • Kokia čia gėda, Karčiama veikia kiekvieną dieną,galit ateiti ir pabūti, niekas nedraudžia, nieko kitaip nebus, nebent nematysit pasikėlusių valdininkų ir negirdėsit nerišlios mero kalbos. Eglutės įžiebimas ir fejerverkai buvo lauke kaip ir žadėta. O,kad nesumastėt užsisakyti iš anksto tai niekas kaltas.

 8. Atvažiavom su vaikais susitikt su kalėdų seneliu, o jis po fejerverkų pabėgo į karčiamą taip su vaikais ir nepabedravęs.Nereikia skelbt melagingo renginio.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.