Skeptiškai žiūri į dideles investicijas Anykščiuose

Tarybos narė Rita Kripaitienė mano, jog tam, kad į rajoną ateitų rimtas investuotojas, gali trukdyti prastėjanti demografinė padėtis, o naujas prekybos centras šiuo metu turėtų daugiau minusų nei pliusų.
Politikės teigimu, jei krašte įsikurtų kokia nors didelė įmonė būtų labai gerai, tačiau aplinka tokia, jog sunku kažko panašaus tikėtis, mat rajonas linksta į turizmo sektorių. Stambioji pramonė dažniausiai renkasi kitas teritorijas.
„Pagrindinis verslas Anykščiuose yra prekyba. Labai daug įmonių tuo užsiima. Būtent tai šiai dienai atrodo patraukliausiai. Visa ko – pastangų, resursų – kreipimas į turizmą sąlygoja tai, jog negalima tikėtis pritraukti stambaus kapitalo. Nors būtų be galo džiugu, kad ateitų viena kita didžiulė įmonė…“, – po gilaus atodūsio pašnekovė tęsė mintį: „Gal ir nėra tam palanki aplinka – steigtis naujiems verslams ir panašiai. Gyventojų sparčiai mažėja miestelyje – tai tą žinome iš kiekvienų metų statistikos. Tai, kad čia pritrauktume kažką, reikia rajono vadovų labai didelių pastangų“, – radijo stočiai „Nykščiai“ kalbėjo R. Kripaitienė.
Politikės teigimu, naujo didelio prekybos centro atėjimas į Anykščius, skirtingai nei kokių nors pramonės gamintojų, verslo aplinkai neatneštų nieko gero. Priešingai – tai galėtų turėti didelių neigiamų padarinių.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.