Skelbs nuosprendį Utenos mero byloje

 

Rytoj Panevėžio apygardos teismas skelbs nuosprendį Utenos r. savivaldybės mero ir buvusios Lietuvos Respublikos ministro pirmininko sekretoriato vadovės baudžiamojoje byloje dėl nusikalstamų veikų nuosavybei, finansų sistemai, valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams bei valdymo tvarkai.

Kaltinamojo akto duomenimis, 2014 m. rugsėjo–lapkričio mėnesiais, A. K., piktnaudžiaudamas tarnybine padėtimi ir siekdamas asmeninės naudos – D. Ž., kaip Lietuvos Respublikos ministro pirmininko sekretoriato vadovės, palankumo ateityje, pareikalavo, kad bendrovė „Utenos melioracija“ neatlygintinai suremontuotų D. Ž. ir jos dukrai priklausantį privatų gyvenamąjį namą, esantį Utenos rajone. Atliktų remonto darbų kaina siekia 6,5 tūkst. eurų.

D. Ž. kaltinama tuo, kad siekdama nuslėpti šį nusikalstamu būdu gautą turtą, atgaline data parengė netikrą dokumentą – prašymą suremontuoti jos namo stogą ir pakeisti lauko duris, kurį pateikė bendrovei „Utenos melioracija“.

D. Ž. kaltinama ir tuo, kad piktnaudžiaudama tarnyba iššvaistė Vyriausybės kanceliarijos turtą. Atsidėkodama už jos gyvenamojo namo remonto darbų priežiūrą vienam Utenos rajono savivaldybės darbuotojui, 2014 m. kovo mėnesį perdavė neatlygintinai Vyriausybės reprezentacijai skirtą vyrišką šveicarišką laikrodį su logotipu „Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas“. Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijai padaryta turtinė žala – 147,18 euro.

Panevėžio apygardos teismo informacija

 

7 Komentarai

 1. KALĖJIMAS IKI GRABO LENTOS

 2. Padaryta žala 147,18 Eur. Kai Tubis Gradialyje švenčia gimtadienį ir sumoka valdiškais pinigais kokia suma gaunasi? Donaldai, gali atsakyti?

  • patarėjas

   Atsakau. Socialinių mokslų kolegijoje to nemokė ir su buhaltere, kuri tikrina sąskaitas nedraugauju.
   Mano reikalas patarti, kaip išspręsti socialinius rajono klausimus, kad mano įsteigtas Gerovės centra turėtų veiklos ir būtų tinkamai finansuojamas.

 3. Donaldas liūdi,

  jis paliko DP, dabar giliam liudėsį, nieko nekomentuos. Šiaip tai sąskaitų padengimo klausimais caras su juo nesitaria, nereikia patarėjo pagalbos.

 4. Manau, kad didziausi nusikalteliai sioje byloje yra STT, nes tirdami si menka nusikaltima issvaiste simtais kartu didesnes valstybes lesas.

 5. Nekaltinkit jėgos stuktūrų

  Jos vykdo politiniu ambicijų užsakymus, ir tiek.

 6. Gaila mero juk Utena laikosi neblogai ir kiek pasikalbu su pažistamais tai merą giria. Kažkokia nesamonė vyksta. Gal ko ir nežinau.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.