Skandaluose – pirmu smuiku

Aiškėja, kodėl Anykščių apylinkės teismas žiniasklaidoje linksniuojamas aukščiausio lygio teisėjų korupcijos skandale – Raguvėlės „Èičėnas“ galėjo bandyti nusipirkti teisingumą.
Šalyje žinomas verslininkas Arūnas Cicėnas sulaukė įtarimų dėl galimai neteisėtos veiklos Darbo partijos „Juodosios buhalterijos“ bylos procese. Pranešama, jog Raguvėlėje mėsinius galvijus ir žirgus auginantis vietinių gyventojų „Èičėnu“ šaukiamas komersantas galėjo per Vilniaus apygardos prokurorę Ritą Aliukonienę bandyti įtakoti Aukščiausiojo teismo teisėją Viktorą Aiduką, kad šis pasistengtų dėl darbiečio Vytauto Gapšio.
Be to, atliekamame tyrime sankcijas klausytis telefoninių pokalbių išdavė ne kas kitas, o Anykščių apylinkės teismas. Tai jau antras šalies mastu didelis rezonansinis politinis skandalas, kuriame betarpiškai dalyvauja anykštėnai teisėjai – leidimas pakratyti liberalą Eligijų Masiulį dėl maždaug 200 000 Eur kyšio gautas taip pat miestelyje prie Šventosios.
Registrų centro duomenimis, A. Cicėnui priklauso 51 proc., o jo sutuoktinei Laimai Cicėnienei – 49 proc. „Kasandros grupės“ akcijų. „Kasandra“ braižo baltas ir geltonas linijas beveik visuose Lietuvos keliuose. Įmonės deklaruojama metinė apyvarta – iki 5 000 000 Eur, tačiau Valstybės kontrolė praneša, jog dėl „Kasandros grupės“ veiklos trumpuoju laikotarpiu šalis patyrė milijoninių nuostolių.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.