Šiurpina kirtimai Anykščių šilelyje

Anykštėnai baisisi, kad motopjūklai dūzgia ir pačioje turistinio objekto širdyje.

Rašėme apie tai, kad miškas kertamas prie vieno iš turistinių objektų – prie Palatavio piliakalnio Andrioniškio seniūnijoje. Pasirodo, kirtimo vajus neaplenkė ir Anykščių šilelio. Anykštėnė Monika Peldavičiūtė atsiuntė nuotraukas, kaip atrodo per šilelio teritoriją besidriekiantis Puntuko link dviračių takas kai kuriose vietose. Kitas anykštėnas baisisi, kad miškas kertamas vos kelių šimtų metrų nuo Lajų tako ir klausia, kaip atrodys iškirstas miškas turistams.

Būtų įdomu išgirsti, ką apie tai mano Anykščių regioninis parkas.

NYKŠČIAI

24 Komentarai

 1. Baisu kas laukia silelio , liks tik kelmai.

 2. Iskirsk visa giria ka nori daryk…😁 Turistai gales i dirvona paziuret,dirvonas gerai.😁

 3. Saunuoliai peraugusius medzius reikia pjauti .
  Kokie turystai gali vaziuoti i gaidziu miesta?

 4. Zmones neleiskit kirsti misku, rasykit reikalavimus ir skundus i savivaldybes, rinkit parasus. Kur tos sventos motereles, kulturininkes, visokias kulturines iniciatyvas organizuoja, tai va geriau ka nors tikrai reiksmingo suorganizuotumet, koki protesta del misko gelbejimo.

  • Kodėl skundus reikia nešti į savivaldybę?

  • atsakymas

   Taigiau, jei toks supratingas pilietis esi, tai ko pats neorganizuoji? Sėdėt prie klaviatūros ir visokius vėjus rašinėti paprasčiau, ar ne, iniciatyvus organizatoriau?

 5. Jau visą Lietuvą vagys baigia iškirsti, nebūtų lietuviai….. Čia valstybės kalte.

 6. Kinams malku reikia

 7. nesuprantu

  Kai valdžioje bus moterys tai manau iš viso ar liks miško. Juk reikia šioje srityje didelio supratimo tiesiog ūkiško gaspadoriaus. Kai darbas pagal atsidekojimą už rinkimus nieko nelaukim.

 8. Kur jūs Anykščiuose matot kurorto bruozus. Nebent vienintelis SPA centras , kuris taip pat ne Anykščių , bet Vilniaus. Tampama kazkokiu baznytkaimiu su pensininkais , bedarbiais , pašalpininkais ir dideliu savivaldybės biurokratų kiekiu. Netgi merą išsirinkot tokį , kuris visiems klerkams tinkamas , nes galima vynioti apie pirštus.

  • su meru viskas gerai, nes buvęs buvo naivus ir lengvai sugundomas. pasižiūrėkite kokių žmonių priėjo į jo komitetą. savivaldybės lankstūs klerkai garsiai kalbėjom, kad prie buvusio buvo gerai, tik reikia pasidaryti “stukačiumi” , ryte pagirti kostiumą ir gavus premiją nueiti asmeniškai padėkoti.

 9. Ir ko pasiekė protestuotojai. Visai nieko, nes miškai toliau sėkmingai kertami. Viskas lieka šnekų lygyje ir sugaištas laikas.

 10. Botanikas

  Dabar “prie rajono vairo” mylintis augaliukus ir priziūrintis lysves konservatorius , tikėkimės pabaigs medzių kirtimus. Aišku , jeigu jam kas nors leis .

 11. Na, miškas ne valstybinis matyt, tai ir kertasi. Žmonės turi savo turtą, taigi, jei visos institucijis leidžia, tai ir kerta. O ką, geriau auginti iki kol miškas peraugs, nei medienos bus, visas supus, ir vėjui papūtus virst pradės. Kviečius irgi kult gal reikia pradėt po trijų metų kult? 😀

 12. to virgis

  o ka siulai vistyte-vaziuot i tavo vistide?????ka is tamstos vistides pabego visi gaidziai?????nebeturi su kuom?????

 13. Miškininkas

  Gal jūs geriau eikite sodinti medžių, nei svetimus miškus fotografavę. Monika pati būtų pasodinusi kelis hektarus, per tą laiką kol skaičiavo leistinus kirsti medžius 🙂

 14. Kaip galima draustinyje kirsti šimtamečius medžius, kuriuos protėviai sodino ? Tai nusikaltimas. Kur gamtos apsauga ? Kas leido ? Ponas mere, darykite tvarką !

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.