Siūlo taupyti kitaip

Neformalus opozicijos lyderis Donatas Krikštaponis kritikuoja rajono vadovų pasiektą beveik dviejų milijonų eurų biudžeto sutaupymą praėjusiais metais ir ragina nuvertėjančius pinigus geriau investuoti į kelius, šaligatvius ir kitą gerbūvį. Tarybos narys kalbėjo, kad verčiau taupytų panaikindamas Andrioniškio seniūniją, ją prijungiant prie Anykščių.
Tiesa, apie tai, jog likviduoti Andrioniškio valdžią būtų geras sprendimas, D. Krikštaponis užsiminė jau pasibaigus „Nykščių“ radijo stoties laidai „Savaitės aktualijos“. Su rajono meru Kęstučiu Tubiu jis eteryje ginčijosi, ar anykštėnai pernai pasiekė gerų finansinių rezultatų, ar visgi dėl tokios taupios politikos pralošė.
„Aš suprantu labai gerai – kai yra lėšų, gali jas, kur nori panaudoti. Bet jos sutaupytos todėl, kad kai kurie projektai buvo nepilnai įgyvendinti arba dėl to, jog praėjusiais metais nebuvo didelių investicijų į rajoną, prie kurių reikėtų prisidėti didelėmis savomis lėšomis. Tai, kai aš žiūriu į pinigų esmę, gerai, kai jų turi, bet – žinome – kad jie, klausykit, kiekvieną dieną nuvertėja. Man atrodo, jog kiek galima, tas lėšas reikėtų racionaliai panaudoti -investuoti į kelius, miesto infrastruktūrą, į šaligatvius, kad būtų pagerintas gyvenimas kiekvienam žmogui. Kauniečių šūkis – „Kaunas tvarkosi“. Kai atsimenu, kas buvo prieš trejus metus, tai dabar nepalyginimai vadovų požiūris yra pasikeitęs, ir viskas daroma. Man atrodo, reikėtų ne taupyti, o tinkamai lėšas panaudoti, atliekant būtiniausius rajono darbus“, – radijo laidoje „Savaitės aktualijos“ kalbėjo D. Krikštaponis.
Meras K. Tubis, pasibaigus radijo diskusijai, paragino socialdemokratą pasiūlyti rajono Tarybai nutarimo projektą, kuris numatytų pačios mažiausios krašto seniūnijos panaikinimą. Kaip už tokį pasiūlymą balsuotų deputatai, kol kas sunku prognozuoti. Andrioniškio seniūnijoje šiuo metu gyvena  522 gyventojai.  
„Savaitės aktualijų“ kartojimas – šiandien, kovo 28-ąją, 14-tą valandą, "Nykščiai FM" eteryje.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.