Siūlo darbą ir statybų specialistui

Anykščių rajono savivaldybės administracija ieško darbuotojo, kuris būtų atsakingas už įvairių objektų priežiūrą ir turėtų ypatingų statinių statybos techninės priežiūros vadovo kvalifikacijos atestatą. Šiuo metu iš viso paskelbti net 4 konkursai – dar pretendentų dokumentų laukiama į Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vyriausiojo specialisto, Architektūros ir Urbanistikos skyriaus specialisto bei vedėjo pareigas.

Pagrindiniai reikalavimai statybų specialistui – turėti ne žemesnį kaip aukštąjį kolegijinį su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu arba jam prilygintą technologijos mokslų studijų srities  inžinerijos ir statybos  inžinerijos krypties išsilavinimą; turėti ir ne mažesnę kaip vienerių metų darbo patirtį statybos techninės priežiūros vadovo pareigose; turėti bazinę kompiuterinio raštingumo kvalifikaciją; būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais viešąjį administravimą; mokėti organizuoti savo veiklą, gebėti kaupti, analizuoti, sisteminti ir apibendrinti informaciją, išmanyti dokumentų rengimo taisykles; sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, gebėti dirbti komandoje.

Naujasis darbuotojas privalės, remiantis galiojančiais statybos techniniais reglamentais, teisės aktais, Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, vadovauti jam priskirtų statinių remonto, rekonstravimo, priežiūros darbams.

Kandidatams keliami reikalavimai išvardinti net 21-name punkte.

Bene įdomiausias 20-tas – kontroliuoja, kad rangovams nebūtų sumokėta už daugiau darbų, negu faktiškai atlikta ir numatyta statybos techninėje dokumentacijoje bei sutartyse.

Specialsito pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas bus nustatomas, atsižvelgiant į profesinio darbo patirtį- nuo 3,06 iki 10,5 pareiginės algos baziniais dydžiais.
Gyvenimo aprašymo bei darbo patirtį patvirtinančių dokumentų administracija lauks iki 2017 m. lapkričio 22 d.

Dėl personalijų rimtesnių problemų kilo spalio viduryje. Nuo tada administracija ieško 8-ių darbuotojų. Direktorius Audronius Gališanka pranešė, jog trūksta specialistų Investicijų ir projektų, Bendrajame ir ūkio, Socialinės paramos, Architektūros ir urbanistikos skyriuose.

Planuojama, jog laisvi etatai iki metų pabaigos bus užpildyti.

5 Komentarai

  1. Vėl pareigybė perdaryta į paprasto darbuotoją, ir vėl bus siūlomas vos ne minimumas… Taip žmonių nesuranda, o dar atlygį varganą siūlo :)))

  2. Vėl atsiribojama nuo jaunų žmonių. Tokioms eilinėms pareigoms reikalaujama patirtis. Tai kur jaunimui dėtis, emigruoti?
    Savo praktikoje esu priėmęs ne vieną tik baigusį specialistą ir, patikėkit, nei dėl vieno nepasigailėjau.

  3. o koks ten vertins patirtį,kuris ten labiausiai patyręs?Tokiu ten išviso nėra,viską parodė A.Vienuolio gatvės remonto darbų priežiūra ir organizavimas.

  4. visiškas bardakas ,o vertins tikriausiai pilies valdovas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.