Siūlo 12 metų nelaisvės

Teismas baigė nagrinėti žinomo Anykščių krašto keramiko Andriaus Rozanovo baudžiamąją bylą. Nužudymu kaltinamas menininkas greičiausiai neišvengs realios laivės atėmimo baudos.
Teismui byla perduota birželio pabaigoje. Per tą laiką svarstyta, ar 45-erių anykštėnui skirti psichiatrinę ekspertizę. Nustatyta, jog ji nėra tikslinga
Įrodyta, kad keramikas gretimo kaimo gyventojui per išgertuves į galvą kirviu sudavė ne mažiau kaip 16 smūgių. Smurtautojas buvo apgirtęs.
Þmogžudystė Anykščių rajone, Kurklių seniūnijoje, buvo įvykdyta šiemet, vasario 17 dienos pavakarę.
Ikiteisminio tyrimo metu surinktais duomenimis, tądien į sodybą, kurioje gyvena įtariamasis, atėjo gretimame kaime gyvenantis jo bendraamžis ir paprašė leisti jam nusiprausti pirtyje.
Abu vyrai pirtyje gėrė alkoholinius gėrimus, o vėliau tarp jų kilo konfliktas.
Po muštynių sodybos šeimininkas iš karto paskambino savo motinai ir prisipažino nužudęs žmogų, jos paprašė iškviesti policiją, nes pats nepajėgė surinkti numerio.
Pasak prokuroro Donato Skrebiškio, Andrius Rozanovas savo kaltę pripažįsta tik iš dalies. Jis neigia tyčia nužudęs pažįstamą ir tvirtina, kad jam sudavęs kelis smūgius gindamasis, nes šis jį užpuolęs ir grasinęs nužudyti.
Už tyčinį nužudymą Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo 7 iki 15 metų.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.