Šilumininkai vandenį dažo vengdami vagysčių

Spalio 3 dieną ryškiai žali Šaltupio, tekančio per Anykščių centrą, vandenys išgąsdino praeivius, kurie puolė skambinti į gamtosaugines institucijas.

UAB „Anykščių šiluma“ direktorius Virgilijus Vaičiulis „Nykščiams” sakė, jog žalias vanduo – jų įmonės į drenažą išleisti vandenys. „Mes spalviname vandenį dėl to, kad žinotume, jei, pavyzdžiui, trūktų trasa. Taip pat ir dėl vandens vagysčių, nes gyventojai ir įmonės prisigalvoja visokių būdų. Tie dažai yra absoliučiai nekenksmingi aplinkai“, – sakė V. Vaičiulis.

Pasak vadovo, buvo pildoma viena iš miesto trasų, o likęs vanduo nukreiptas į drenažą. „Į kanalizaciją jo išleisti negalime, nes vandenį perkame be nuotekų. Tai kas bus, kai žalias vanduo pasieks valymo įrenginius? Negalime savavališkai leisti neapskaityto vandens“, – aiškino V. Vaičiulis.

Be to, V. Vaičiulis minėjo, kad nesibaimina ir dėl to, kad aplinkosaugininkai paėmė vandens mėginius.   „Pažiūrėsime, ar ką ras. Manau, kad nieko, nes, kaip ir minėjau, dažai visiškai nepavojingi, nes ir per šv. Patriko dieną Vilniuje jais nudažo Vilnelę“, – sakė V. Vaičiulis

Linas BITVINSKAS

6 Komentarai

  1. jau tikrai šiam žmogeliui smegenai suminkštėję.Koks bemokslis komentaras

  2. Žalia Rūta

    Žalias vanduo daug kam tinka. Dažome plaukus, audinius. Gėles laistome- iki tol buvę ne žalios spalvos, pažaliuoja. Ir jų žiedai žali. Tinka vanduo maistui, kas gražiau už žalią manų košę ir pienišką sriubą. Mūsų katės ir šunys laksto žali, nes žaliu vandeniu lakinami. Vagiam dėl gyvenimo spalvų, įdomumo.

  3. Tai ko norim, kad nekiltų kainos , juk dažai ne uždyka

  4. Žalias antifrizas

    Čia antifrizas . Neužšala iki 38*

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.