„Pėdos“ Anykščiai 2022 -gegužės 25-29 dienomis!(programa)

Gegužės 25-29 d. Anykščiuose vyks jau penktasis tarptautinis šokio festivalis „Pėdos“, atvešiantis šokio profesionalus iš garsiausių Lietuvos šokio trupių! Festivalyje, kaip visuomet, netrūks įvairovės. Patinkantį pasirodymą galės rasti ir profesionaliojo meno gerbėjai ir visi, ieškantys pramogos šeimai ar užsiėmimo dar tik pirmuosius žingsnius žengiančiam mažyliui.

ŠOKIO KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS, ŠOKIO PERFORMANSAI, SUSITIKIMAI.

Festivalio programa:

GEUŽĖS 25 D. 18 VAL.
Spektaklis „La CALASH La Latin-LT“
Spektaklį kūrė: Palle Granhøj (Danija)
Šokėjai: Dovilė Binkauskaitė, Darius Berulis, Niels Claes, Mantas Černeckas, Oksana Griaznova, Gintarė Marija Ščavinskaitė, Agnija Šeiko, Mantas Stabačinskas, Marius Pinigis, Inga Kuznecova, Viktorija Zobielaitė
Šviesų dizaineris: Aurelijus Davidavičius
Muzika: Uma Sumac, Pérez Prado, Serge Gainsbourg, Camila Cabello
Šeiko šokio teatro meno vadovė, spektaklio konsultantė: Agnija Šeiko
Prodiuserės: Sigrid Aakvik, Goda Giedraitytė
Koprodiuseriai: Granhøj Dans, Šeiko šokio teatras
Trukmį: 60 min.

GEGUŽĖS 26 D.18 VAL.
VYČIO JANKAUSKO ŠOKIO TEATRAS
Spektaklis „Nematomas šokis“
Idėjos, judesio, erdvės ir teksto autorius: Vytis Jankauskas
Judesio autoriai ir atlikėjai: Andrius Katinas, Giedrė Kirkilytė, Lina Puodžiukaitė.
Šviesa, garsas: Aurelijus Davidavičius
Trukmė: 50 min.

GEGUŽĖS 27 D. 18 VAL.
ŠOKIO TEATRAS “LOW AIR“
Spektaklis ‚Mėlyna Mėlyna“
Idėja: Airida Gudaitė, Laurynas Žakevičius, Ieva Lapelytė, Simonas Nekrošius, Daina Dieva
Choreografija, atlikimas: Airida Gudaitė, Laurynas Žakevičius, Greta Snitkutė.
Kompozitoriai, gyvas muzikos atlikimas: Simonas Nekrošius, Daina Dieva
Dramaturgė: Kristina Steiblytė
Šviesų dailininkas: Povilas Laurinaitis
Garso operatorius: Julius Janukaitis
Trukmė: 40 min.
N7

GEGUŽĖS 28 D. 18 VAL.
ŠOKIO TEATRAS „AURA“
Spektaklis „Ištrintos durys“
Choreografija: Birutė Letukaitė (Lietuva)
Kostiumai: Kristina Čyžiūtė-Svirskienė
Videografija: Tadas Stalyga ir Albinas Liutkus
Muzika: Benas Trakimas
Šokėjai: Ester Bega (Albanija), Ludovico Murgia (Italija), Heung Won Lee (Pietų Korėja), Julija Mintautė (Lietuva), Kris Dao Nicholls (Australija), Natsuho Matsumoto (Japonija), Marine Fernandez (Prancūzija), Pepe Jaimes (Meksika), Chih-Yuan Yang (Taivanas), Gavin Law (Kanada)
Trukmė: 50 min.

GEGUŽĖS 29 D. 10.30 VAL.
ŠOKIO TEATRAS „DANSEMA“
Spektaklis „Laikrodininkas“ (6-18 mėn. kūdikiams)
Idėjos autorė ir choreografė: Birutė Banevičiūtė
Veiksmo bendraautoriai: Mantas Stabačinskas ir Marius Pinigis
Šokėjas: Marius Pinigis
Kompozitorė: Jurgita Mieželytė
Dailininkė: Medilė Šiaulytytė

GEGUŽĖS 29 D.
TEATRO TRUPĖ „NUEPIKO“
Spektaklis „Niekur, bet ne čia“
Kūrybinė spektaklio komanda: Marius Pinigis, Adrian Carlo Bibiano, Andrius Stakelė, Arūnas Mozūraitis, Mantas Stabačinskas, Vilma Pitrinaitė, Monika Šerstabojevaitė, Aistis Lansbergas. Trukmė: 50 min.

🎫 Visų festivalio pasirodymų bilietų kaina – 10 Eur. Moksleiviams – 5 Eur

                     

Comments are closed.