„Šilelį“ prenumeruoji – traukiniu važiuoji

Išskirtinis pasiūlymas seniūnams, seniūnaičiams, kaimo bendruomenėms, darbo kolektyvams, klasėms, darželių grupėms – visiems, kurie nori pradžiuginti savo kolektyvą ar net ir savo giminę.

VšĮ „Anykščių turizmo informacijos centras“ „Šilelio“ 18-ajam  gimtadieniui skyrė ypatingą dovaną – kelionę pramoginiu traukinuku iki Lajų tako ir atgal. Vienas iš prenumeratorių, kuris prenumeruos laikraštį iki metų pabaigos (kaina 14 eurų) ir kuris ant kvito nurodys žymą „TRAUKINUKAS“, laimės  kelionę. VšĮ „Anykščių turizmo informacijos centras“ pramoginiu traukinuku savo kolektyvui, bendruomenei ar draugams. Laimėtojui bus suteikta teisė važiuoti traukinuko vagonu, kuriame yra 18 vietų.
Akcija vyksta iki birželio 15 dienos.

3 Komentarai

  1. pranesimas “Nyksciu radijui”: gal jau nebetransliuokit balandzio menesio reklamu, juk jau geguzes pabaiga. Ir prasau kuo daugiau paleiskit naujesniu Enrikes Iglesijaus dainu .

  2. Prajuokinot !!!

    Užsisakyti , niekam nereikalingą laikraštį (išmest 14 eurų) tik tam ,kad kažkas vienas iš prenumeratorių “laimėtų” kelionę traukinuku iki lajų tako.

  3. matai,kaip kankurentai juoktis moka. Tai gerai, juokas sveika 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.