Sigutis Obelevičius – trečias kartas prie vairo

 

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai kandidatas į merus Sigutis Obelevičius pasiekė įtikinamą pergalę antrajame rinkimų ture prieš visuomeninio rinkimų komiteto „Kęstučio Tubio sąrašas „Anykščių krašto labui“ lyderį Kęstutį Tubį.

Kovo 3 dieną  Sigutis Obelevičius,  surinko  2810 balsus, (24,34 proc.), o Kęstutis Tubis, Visuomeninis rinkimų komitetas „Kęstučio Tubio sąrašas „Anykščių krašto labui“ gavo 2419 balsus (21,38).

Antrajame rinkimų ture atotrūkis dar padidėjo: S.Obelevičius surinko 6500 balsų (63,84 proc.), K Tubis – 3498 balsus (34, 36 proc.).

Apylinkėse balsavo 7 515, paštu 2 483, o iš viso 9 998 anykštėnai.

Taigi, po 4 metų pertraukos meru trečiai kadencijai išrinktas S.Obelevičius. Pakankamai aišku, kad prie valdžios vėl grįžta konservatorių-socialdemokratų- valstiečių koalicija, prie jų prisijungia buvę opozicijoje liberalai. Rajono taryboje jie turės absoliučią daugumą.

O opoziciją sudarys Visuomeninis rinkimų komitetas ir Darbo partijos atstovas.

49 Komentarai

 1. Malaletkos

  Kokie jus žurnalistai, jei nežinome, kad Gališanka ir Blazarenas jau prieš savaitę atsižegnojo nuo Tubio sąrašo ir prašėsi į kitas frakcijas.
  Liks opozicijoje tik Nefienė ir Tubis su Sargūnu. Nefienė bus kontrolės komiteto pirmininkė, o Sargūnas etikos komisijos pirmininkas. Visados reikia tokių žmonių.

 2. Tiu tiu Anyksciams..4 metus miestas vel bus sustinges..aj ka cia kalbet, sekmes krastieciai..

 3. Anykstenai nesuvokia,kad praradom zmogu,kuris dare tai,kad mums visiems gyventi butu gera,-akis visiems uzklijavo.

  • Neverkite

   Jei gaus laisvųjų statybų, o ne griežto režimo, tai gal atvažiuos apžiūrėti savo aviliu, Savicko ir sūnaus valgyklos.

 4. sakai akis užklijavo ,mano mastymu žmoniu mastymas nugalėjo

 5. OBUOLIAI..

  Mire Anyksciai buvo prie obuolio, nieko nepadaryta tik geliu pigiu vazonai visur pristatyti. Ne zmones.o gelytes jam rupi. Atejo Tubis, laiku projektai padryti viskas ka sake ta padare, sutvarke Anykscius, patobulino. Bet patys Anykstenai to nemato, nes jie skaito straipsnius.o per gatves ir miesta vaiksto nuleide galvas. Dabar anykstenai vel zys, kad viskas stovi nieks nevyksta, koncertas nebent bobutem vienas I metus. Bet ne dabar zys, principas neleis gi parodyt kad.suklydo ir pamirso.kodel obuoli iskeite I tubi pries keliolika metu.. anykstenai patys kaip obuoliai pasidare, sako, tie, kas.daug skaito tie protingi… bet ne.skaitant tokius straipsnius kurie sugeba praplaut smegenis ir itikint kad tas kur kadaise plove bapkes ir su prostitutem sokinejo ir nk nedare anyksciu labui yra maladiec 😂 obuoliai…

  • Patriotų vardu

   Anykštėnai iškeitė Obelevičių į Tubį, dėl to, kad Obelevičius nesugebėjo KGB KAPITONO pakeisti į neKGB. Kai išaiškėjo , kad Tubiui labai artimi KGB ir nomenklatūros komsamolcai, tai rinkimų baigtis tapo aiški. Anykščiai prieš kaloboravimą su okupantais.
   Mes esame tikri patriotai. Trys kartus Valio Valio Valio.

 6. Obuolys tik mekenti Anykščiuose galės. O raitysis aplink išverstaskūriai. Labai gera ir patogu.

 7. Džiugu dėl rezultatų !!! Pagaliau teisingas pasirinkimas.

 8. Pagaliau korumpuotą mentą pakeitė normalus žmogus.

 9. Kolega daktaras

  Nuoširdi užuojauta nykštukui iš sūrsdegio, netekus savo gelbėtojo, užtarėjo ir darbo vietų kūrėjo. Amen.

 10. PRITARIU VIS NE KORUMPUOTAS

 11. dziugu, kad tas mentas nebesivaidelens su antrankiais.

 12. Kadangi Tubis neperrinktas, vadinasi blogai dirbo, nes Utenos ir Panevežio merus tai perrinko, nors jie ir nušalinti, pats kaltas Tubis, nemoka vadovaut.

 13. anyksciai

  Svarbu ne ovelevičius, o komanda kuri dabar valdys – vėl krištaponis su baura ir vaiginu, plius pakelčio ir rasalo ambicijos. Bus smagu.

 14. Na dabar merui vadovaus kas tik norės,Pakeltis žiūriu lenda visur be muilo kur mato kad galės save parodyti,o ir štabe nuotraukose matėsi visi tie kuriems nepatiko kad buvo reikalaujama dirbti o ne pro pirštus žiūrėti,labai bus įdomu po 4 metų ką tryps purvuose ,linkiu visiems kurie drabstėt purvais K.Tubį jums patiems negrįštų bumerangu.

 15. Anyksciai nusivaziavo!

 16. Šakės , vėl tas pats...

  Galima sakyti , kad mes (tokio kaip tikro mero) ir neturėsim. Jau ne pirmą kartą Obelevičius eis šias “pareigas” ir puikiai visi zinom kaip bus. Mano supratimu ,neturint stipraus stuburo ir savo nuomonės , meru būti negali. Gali būti tik marionete kitų rankose.

 17. SVEIKINU VISUS VISUS VALSTYBES TARNAUTOJUS ANYKŠČIŲ R. IR ANYKŠČIUOSE,
  GALĖSITE NIEKO NEDIRBTI DAR 4 METUS.

 18. nepilkit-geles grazu -o darbai parodys jis ne naglas zmogus.tik reikia naujam isrinktam komitetui padirbet o ne sedet kedese ir vaidint valdzia

 19. tuoj raudosit kad blogai,bet nieks asaru nesluostis.gailesit tubio,labai gailesit.nieks nekaltas,jei zmones nemastot,bet sokat pagal vieno dudele.viens pasake,kad vagis,tai ir tikit.

 20. Aš nesupreantu , kiek reikia būti nemąstančiu , kad balsuoti uz konservatorių ???

 21. Reikia dar vieno rinkimų turo. Išrinkom Sigutį, o neišrinkom kas jam vadovaus ir stumdys.

 22. Nesuprantu, kaip jums dar nenusibodo… ar neturit ką veikt ?

 23. Vel pas palaidas mergas lakstys uz mokesciu moketoju pinigus.🤣

 24. Tinginiu džiaugsmas

  Bendradarbe pasigyre ,kad balsavo už Siguti , gales sedet rami ir popierelius vartyt .Tai bent meras, va tokio reikia ,nieko nedirbt ,bet alga eina ,tinginiams rojus. Prie Tubio reikejo dirbt ,o prie šito….durniu voliot ir po krautuves lakstyt.

 25. Kaip berinksi, arba mąstysi vistiek visiem nebus gerai, kaip sakoma daug žmonių daug nuomonių tai normalu. Tebūnie tai trankasi su mergina man negaila, o dėl darbo vietų apie Tubi nieko negirdėjau kad buvo sukurta, čia kaip seku seku pasako a tikslumo ir realumo nėra.

 26. Al....g...d..

  Vargšai mes vargšai išrinkom Obelevičių,o vadovaus trys likę už borto pirmame ture ,nukaip ten vadinas, kur buvo seime Valinsko šolmenai.Nu faina,Gera ir linksma Anykščiuos gyvent nors nebijosiu į Humaną nueit darbo metu .

 27. Mane tai stebina, kaip tubis su tokiais kaltinimais išvis daėjo iki antro turo… visi tik šaukia aplink apie “vagis” ir kyšininkus valdžioje, o čia tik pyst: Išsiveda tubi STT su naručnykais, ir po viso to jis patenka i antrą turą… žmonìų kvailumui ribų nėra.

 28. Anykstenai pamatis kad išrinko ne tą žmogų.bet darduotojoms bus rojus kada norės ir turgeli apeis,prie Kęstučio niekur nesivalkedavo bijodava kad iš darbo neismestu o dabar rojus ir dar jei dar rasalas su pakelciu prilis tai anykscem viskas.

 29. Šaunu ,tik už OBELEVIČIŲ.Nugalėjo sveikas protas.

 30. Tikrai dziaugiuosi nes zmogus padeda zmonems as laiminga kad dar yra protingu zmoniu uz ji balsavusiu puiku uz sekme visiems jums Anykstenams

 31. Man labai gėda, kad anykštėnai visiškai akli, kad dar neatsikando per 30metų,konservatorių “gerų” darbų. Ką, gi. Merdim toliau… Sveikinu. Nykim ir toliau….

 32. Jeigu dabar “sveiko proto” kriterijai pasikeitė , tada nugalėjo . Bet mano supratimu , gavosi viskas arvirkščiai .

 33. Neliūdėkite ir nesipiktinkite: Sigučiui Obelevičiui padės ir savotiškai vadovaus Ona Repečkienė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.