Šiemet mokslo metų pradžia nukeliama į rugsėjo 3 dieną

Kadangi šiemet Mokslo ir žinių diena – rugsėjo 1-oji – bus šeštadienį, tai mokslo metų ir ugdymo proceso pradžia nukeliama į artimiausią darbo dieną – rugsėjo 3-iąją, pirmadienį, informuoja Švietimo ir mokslo ministerija. Tačiau, susitarusios mokyklos bendruomenėje ir suderinusios su savivaldybe ar kitais mokyklos savininkais, mokslo metų pradžios šventę mokyklos gali surengti ir šeštadienį, rugsėjo 1-ąją. Apie tai ŠMM raštu informavo mokyklų steigėjas savivaldybes ir mokyklų vadovus.
Pradėjus ugdymo procesą Mokslo ir žinių dieną – šeštadienį – darbuotojams taikomas apmokėjimas kaip poilsio dieną. Darbo kodeksas nustato, kad už darbą poilsio dieną, kuri nenustatyta pagal darbo (pamainos) grafiką, mokama ne mažiau kaip dvigubai. Šiemet į daugiau nei 1000 šalies mokyklų nuo rugsėjo atkeliaus per 320 tūkst. mokinių, iš jų – apie 30 tūkst. pirmokėlių, panašiai tiek pat kaip pernai.

 Švietimo ir mokslo ministerijos Komunikacijos skyriaus informacija

Neprieštaraujame, kad  ir toliau NYKŠČIUOSE skelbiamas informacijas naudotų ir R. Aleksiejūnas, ruošdamas publikacijas „Anykštai“.

6 Komentarai

  1. Informacijas? Daugiskaita…?

  2. Tai stai, kur žiniasklaidos asas pasiganyt ateina, ot šaunuolis

  3. oi anyksta jau persidejo, greit dirba .

  4. O kad mokslai prasideda Anykščių mokyklose? Jau laikas būtų žinoti.

  5. Tai aš nesuprantu ,negalit paskelbti kada jie tiksliai prasidės Anykščiuose? Nu ir neatsakingos mokyklos ,ypač J.Biliūno…

  6. Nesvarbu kas rašo

    Ir labai gerai, nors dar šiek tiek vaikams poilsio. Vaikai taip nelaukia mokyklos, o kai dar pailgino mokslo metus, tai išvis košmaras. Kam reikia tų pailgintų mokslo metų, per tą pailginimą vaikai nesistengia mokytis ir be to mokyklos galvojasi per tą laiką žaidimų, o ne mokslų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.