Siautėja sukčiai

Birželio 11-ąją, apie 14 val. paskambinęs telefonu nepažįstamas asmuo, iš moters (g. 1933 m.) gyv. Anykščiuose, Kęstučio g., apgaulės būdu išviliojo 1000 eurų. Moteris pinigus atidavė atėjusiam apie 20 metų amžiaus vaikinui. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

O tą pačią dieną apie 15 val. moteriai (g. 1927 m.) gyv. Anykščiuose, Žiburio g., paskambino asmuo, kuris pasakė, kad jos dukra padarė eismo įvykį ir reikalingi pinigai, kad nebūtų pradėtas tyrimas. Atėjus nepažįstamam asmeniui, moteris piniginę su pinigais pasidėjo ant sekcijos. Po jo apsilankymo, piniginėje neberado 1500 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

3 Komentarai

  1. Tikrai baisu. Jeigu žmogus be nuovokos turi atliekamų pinigų ir nežino, ką su jais veikti, tai gal ir gerai, kad pinigai atsiduria pas tuos, kurie žino, ką su jais veikti?

  2. Patys atiduoda

    Kalba, kalba, rašo rodo tv ir vis tiek žmonės pinigus lengvai atiduoda. Tikrai jeigu neturi kur pinigų duoti, gal tada paaukokim pavyzdžiui gyvūnų prieglaudom ar kažkam. Jeigu neduotu tai jie ir neitu ir neskambintu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.