„Siaurukui“ įpylė kraujo – darbuotojai gaus algas

 

Pranešama, kad Susisiekimo ministerija sureagavo į pranešimus apie padėtį „siauruke“, kur dalį sąskaitų apmokėdavo įstaigos direktorius Mindaugas Jucevičius iš savo lėšų, ir viešajai įstaigai „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ skyrė papildomą finansavimą.

Panašu, kad „siauruko“ darbuotojai po šio žingsnio gaus ir algas, kurios vėlavo kelis mėnesius. „Finansinių sunkumų turinčiai organizacijai paskyrėme papildomą finansavimą. Tikimės, kad darbo užmokestis įstaigos darbuotojus pasieks dar iki švenčių“, – pranešime spaudai teigė susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.
Papildomas 41 tūkstančių eurų finansavimas skirtas „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ dalininkei Anykščių rajono savivaldybei. Taip bus apmokėtos įstaigos patirtos išlaidos bei padengtos susikaupusios skolos. Kad trūksta tokios sumos, norint sėkmingai užbaigti metus, tvirtino „siauruko“ direktorius M. Jucevičius (nuotraukoje).
Beje, Susisiekimo ministerija siūlo ateityje prie įstaigos dalininkų prisijungti „Lietuvos geležinkeliams“. Anksčiau norą tapti „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ dalininkėmis buvo pareiškusios Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono savivaldybės. Apie tai, kad įstaigos dalininkais galėtų tapti „Lietuvos geležinkeliai“ kalbėjo ir Anykščių meras Sigutis Obelevičius.
NYKŠČIAI

2 komentarai

  1. surdegio stoty šašlykai skanus budavo

  2. nu ir kas pinigai bus isleisti ir kas toliau ,vel ta pati pasaka su liudna pabaiga,juk visi zinom kad statyt i stoti ,kito kelio nera

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.