„Siauruko“ direktorius lieka darbe

 2020 m. lapkričio 26 dieną rajono tarybos nariai rinkosi į nuotolinį Anykščių rajono savivaldybės tarybos 21-ąjį posėdį. Paaiškėjo, kad siauruką išgelbėjo Anykščiuose apsilankęs susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

Posėdyje buvo balsuojama dėl 24 klausimų.  Valandą trukusiame posėdyje balsuojama buvo gana vieningai, klausimų buvo užduota nedaug. Paaiškėjo, kad darbe lieka VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius Mindaugas Jucevičius, apie kurio norą palikti pareigas kalbėta per susitikimą su susisiekimo ministru J. Narkevičiumi.

Meras Sigutis Obelevičius kalbėjo, jog J.Narkevičius įvykdė pažadą ir pervedė siaurukui papildomai 112 tūkstančių eurų, kas leido padengti šios bendrovės skolas.

Tarybos nariai diskutavo apie galimybę M.Jucevičiui pakelti atlyginimą, bet šį klausimą atidėjo kitiems posėdžiams.

Linas BITVINSKAS

3 komentarai

  1. Mano galva Tarybos nariai turėtų padiskutuoti ir pateikti pasiūlymus administracijai dėl įstaigos vadovo premijavimo koeficiantų sudarymo ir premijų skyrimo už efektyvią veiklą, pagal sudarytus vertinimo kriterijus. Taip sudarant galimybę panaudoti lėšas ne už kėdės užėmimą, o už konkrečius darbus, bei skatinti siekti kokybiškos veiklos organizavimo įstaigoje.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.