Šiandien Anykščiuose atidaroma atnaujinta „Norfa“

 

Penktadienį, kovo mėn. 5 d. (12.00 val.), Anykščiuose atidaroma atnaujinta „Norfa“.

Žiburio g. 12 įsikūrusioje XL formato „Norfoje“ veiks 5 savitarnos ir 3 įprastinės kasos.

„Norfos“ prekybos salės plotas sieks 1,3 tūkst. kv.m. Į atnaujintą prekybos centrą investuota maždaug 1 mln. eurų, jame dirbs apie 20 darbuotojų. Beveik visa parduotuvės įranga pakeista į naują. „Norfa“ pertvarkyta pagal naują koncepciją, daugiau dėmesio skiriant ne tik parduotuvės funkcionalumui, bet ir estetiškai patraukliam interjerui. Prekybos centre taip pat veiks „N“ vaistinė,   drabužių ir namų apyvokos daiktų parduotuvės. 

Šiuo metu šalyje veikia 150 „Norfa“ parduotuvių. „Norfos“ prekybos tinklas 2021 m. planuoja 15 naujų ar atnaujintų parduotuvių, į kurias bus investuota apie 15 mln. Eurų.

Pranešimas spaudai

33 komentarai

 1. Raiks užeit

  maž dešra šindi pigesne bus atydaryma progu

  • buvau atidaryme , prekiu net akys raibsta daugybe , o kainos mazesnes ,bet pardavejos sake laikinai , mat jos suveztos is kitu krautuviu likuciu , ispirks ir vel atstatis kokios turetu but.

  • Anykšciuos,apsimoka dvi norfos ir dar maxima.

 2. gal bus ir kavinuke kur bus galima isgert kavos su vietoje keptomis dar karstomis bandelemis.

 3. O kada Pepco atsidarys?

 4. gerai kad vaistine paliks nebereikes grustis ir laukt eilej kitose vaistinese .

 5. gerai kad atsidaris , va ir pinigu pasemimo ir buteliu automatai veiks nebebus vargo eit iki krautuven.

 6. O Norfa ir yra didesnė nei 300kv.m ne tik maisto prekių parduotuvė…..

 7. gera žinia ypač „ramybiečiams“, bus galimybė pasirinkti, atnaujIntoje NORFOJE gal būt bus saugiau lankytis, nes didesni prekybos plotai, ventiliacija ir t.t. , nebereikės grūstis mažoje Žiburio parduotuvėje

  • teisinga pastaba ,Ziburio parduotuvej didele grustis , vieni ciaudo , kiti kosti ,kiti issisnypste nosis meta vienkartines nosinaite tiesiog ant grindu.

 8. na Žiburio parduotuvė tai kaip kišenė prekių prikištą praeiti neišeina krenta iš lentynų.Įdomu kam priklauso ši p-vė. Maisto prekės gan brangios ,bet tiktai neblogos.

 9. Būkim geri, neikim tuoj pat – grūstis, Covid…

 10. Lėkit, bėkit atidarimo proga už prekes nereikės mokėti 🤣🤣🤣

 11. tai,kad neatidaryta dar

 12. O ,ir nauja iskaba pasipuos , tikrai spalvinga.

 13. Žmonių būkumas visi nori akcijų ar kažko už dika taip nebūna

 14. Gal žalių žirnelių

  ir majonezo bus?

 15. Lekit braukites greičiau korona pasigaukit

 16. pirkeja+skaitytoja

  erdve tik laikina,kol naujai atidare.Veliau bus visi tarpai tarp lentynu uzkisti,nei praeit,nei pravaziuot su vezimu-tokia pradzia buvo ir Vilniaus g. NORFOJ

 17. Nesąžininga kitų parduotuvių atžvilgiu.

  Pepco dirbti negali, nes plotą viršija 300 kv.m, o va Norfa gali dirbti, nes jos plotas viršija 1000kv.m, 1000 tai ne 300 tai vadinas galima.🤦

  • Tai ne maisto prekių parduotuve, o tai reiškia reiks palaukt kol leis tokioms parduotuvėms dirbt🤔

 18. Anykštėnė

  Pagaliau. Atsibodo „Žiburio“ parduotuvėlė. Nors prekės ir neblogos, ir dabartinės pardavėjos malonios, bet tie carski kasos aparatai… Kartą pamiršau prekę, o kasos čekiuose sunku ką nors suprasti, ten rašoma tik alkoholis ir taromatui tinkančios prekės. Anykščiuose vienintelė parduotuvė likusi prie tokių kasos aparatų. Dėl ko tie kasos aparatai nekeičiami? Turbūt, taip lengviau nusukti nuo klientų! Tą pastebi daugybė anykštėnų. O kad sukčiaujama, tai įsitikinta ne kartą, apsirikimai pasitaikantys vis pirkėjo nenaudai.

 19. O man patinka Žiburys .

  Malonios pardavėjos ,ir kainos geros ir prekės įvairios ir plotas mažesnis , greičiau apsiperki. Sėkmės kolektyvui.

 20. Labai šaunu,kad atsidarė norfa,bet tie kas tikisi kažko nemokamo tegu atsibunda,per galva galiu duot nemokamai,o jai negali nusipirkt darbą susirask,žyburiui mažiau atpludžio bus,nes nu nu kad ir fainos darbuotojos,bet per maža ta parduotuvė,ypač tokiem kurie tik smaukosi ir nieko neperka…dabar pizdins i norfa smaukytis,bukim biegni bet teisingi nu bet jie taip daro.

 21. Man ti Norfe patinka, bo aš su sava Audi Pasat galiu pre pat duru privažiuot. Atbulu pristumiu i padogiau daug dešrų, sirvylatą, skiliandžiu galiu priskraut

 22. Buvau, apsilankiau ir labai nepatiko.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.