Šią savaitę savivaldybėje tuštoka

Skelbiamose Anykščių rajono savivaldybės vadovų darbotvarkėse rašoma, kad meras atostogauja, o visą savaitę dirbs tik mero pavaduotojas Dainius Žiogelis.

Vadovų darbotvarkėse nurodoma, kad meras Sigutis Obelevičius lapkričio 18-29 dienomis atostogaus, mero pavaduotojas Dainius Žiogelis dirbs ne tik visas darbo dienas, bet dar ir šeštadienį. Administracijos direktorė nurodoma, kad dirbs dvi dienas. Ligita Kuliešaitė pirmadienį Maduonos mero kvietimu vyko dalyvauti Latvijos nepriklausomybės dienos minėjimo renginiuose, antradienį dalyvavo Utenos regiono atliekų tvarkymo centro dalininkų susirinkime. Jos pavaduotoja Veneta Veršulytė, kaip skelbia savivaldybė, dirbs 4 dienas. Tiesa, savivaldybės specialistė ryšiams su visuomene Silvija Sakevičiūtė sakė, kad antradienį darbotvarkės dar bus papildytos.

NYKŠČIAI

6 komentarai

 1. ne bėda patarėjai padirbės, krūva gi yra

 2. Ar atlaikys Ziogelis toki darbo kruvi , ziurek , susirgs ir rajonas liks be valdzios , o Vilniaus valdzia tada gali ivest tiesiogini valdyma .

  • Istorija linksma

   Arlaikė šernų marą, atlaikys ir mero atostogas. Dar ir trys patarėjai -tai jau ir naują politinę partiją gali įkurti:)

 3. Teisingai, nera ką daryt, reikia atostogauti, rajonas aukštumoj

 4. gali jos ir nebuti ,juk niekam ji nereikalinga,teko susidurti ,labai zemo supratimo individai ,tik susireiksmine

 5. Gali amžinai atostogauti

  Ar dirba, ar ne, nejaučiam. Gal tik represijų mažiau, nekasdien vandenį pabrangins ar kokių papildomų mokesčių prigalvos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.