Sezonas baigėsi, sezonas prasideda

Savivaldybės vyriausioji specialistė kultūrai ir turizmui Audronė Pajarskienė įsitikinusi, jog derliaus šventė  -Obuolinės –  ir po to vyksiantys Turizmo nakties renginiai jokiu būdu nesimbolizuoja kažkokio sezono uždarymo. Specialistės teigimu – tai ženklas, jog tamsiuoju metų laiku Anykščiai taip pat laukia nemažesnių lankytojų srautų ir savotiškas prisistatymas, kuo kraštas bus įdomus bei patrauklus.
Derliaus nuėmimo šventės pagrindinis akcentas – aukštaitiškos tradicinės juostos dėlionė iš obuolių. Nuo rudens lygiadienio paminėjimo ir apeiginio ožio sudeginimo, prasidės tai, kas miesto svečiams pristatys lankytinus objektus jau sutemus.
Turizmo nakties renginiai kvies užsukti į turistų labiausiai pamėgtas vietas mažiausiai iki vidurnakčio ir atrasti jas visiškai kitokias.
„Galvą guldau, jog tai ne atsisveikinimas su turistais. Juolab, kad jau žinome, jog sezonas nesibaigia rugsėjį. Obuolinės – tai tik darbų pabaigtuvės, o Turizmo nakties renginiai – simbolizuoja kiek kitokio etapo pradžią. Norime, kad žmonės žinotų, jog Anykščiuose yra ką veikti ir sutemus. Stengsimės atskleisti mūsų lankomiausių objektų patrauklumą tamsiuoju metų laiku“, – teigė A. Pajarskienė.
Bene įspūdingiausias renginys rugsėjo 24-osios naktį vyks prie Medžių lajų tako, kuriuo vaikščiojantys išvys šviesų kompoziciją, atspindinčią visus metų laikus. Beje, iki turistų pamėgto objekto bus galima nuvykti ir naktiniu pramoginiu traukinuku.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.